Німці обрали найгірші автомобілі 2009 Автор: Вікторія · Опубліковано: 31.12.2009 16:33 · Розділ: Авто-мото

Наприкінці року прийнято підводити підсумки і вшановувати кращих. Трохи інакше вирішили вчинити журналісти популярного німецького видання Autobild. Вони оцінили кількість поломок моделей, що їздять в даний час по дорогах Німеччини, і склали список гірших. За рік на адресу редакції надійшло понад сім тисяч листів від автовласників з описом проблем, що трапилися з їхніми авто.

У 2009-му німецькі автомобілісти рідше скаржилися на поломки, ніж роком раніше. Це можна пояснити великим припливом нових автомобілів у ФРН, чому сприяло введення державної програми підтримки авторинку - премії розміром 2500 євро при заміні старого авто на нове. Недорогі, але нові машини значно рідше засмучують своїх власників.

Більшість скарг були викликані дрібними недоліками: свистячими гальмівними колодками, недовговічністю оббивки або навігацією, що іноді "глючила". Найбільш часто ламався турбонагнітач - про це говорять більше 4% скарг. Близько 3% листів прийшло через поломки блоку керування двигуном. Серед інших популярних поломок називають пошкодження головки блоку циліндрів, компресора кліматичної установки, сидіння та ржавіючі двері.

Автомобіль Alfa Romeo. Фото взято з сайту parkoffka.ru
Автомобіль Alfa Romeo. Фото взято з сайту parkoffka.ru

Щоб визначити, які марки частіше за інших розчаровували автовласників, число скарг порівняли з кількістю автомобілів цієї марки, що їздять по дорогах Німеччини. У результаті на першому місці опинилася італійська Alfa Romeo. Друге місце дісталося марці Smart, яка належить Mercedes. Несподіваним можна назвати появу відразу чотирьох марок найбільшого автоконцерну континенту в цьому антирейтингу. Четверте місце зайняла Audi, п'яте - Skoda, сьоме - Seat, на десятому - Volkswagen. Також до списку потрапили Mazda, Lancia, Peugeot і Citroen.

Volkswagen. Фото взято з сайту 1fox.ru
Volkswagen. Фото взято з сайту 1fox.ru

Серед найбільш надійних марок німці назвали Daihatsu, Subaru та Porsche. Також добре показали себе Land Rover, Suzuki, Mitsubishi, Chevrolet, Honda, Hyundai і Dacia.

Джерело dni.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.