Винайдено «безпохмільний» алкоголь Автор: Вікторія · Опубліковано: 02.01.2010 10:30 · Розділ: Цікаві факти

Міцний алкогольний коктейль, який не викликає ні головного болю, ні похмілля на наступний день, створив до майбутніх новорічних застіль відомий британський фахівець в області харчування, Гурпарід Беінс.

Основним складником розробленого Беінсом напою є горілка, проте не поскупився новатор і на цілий набір добавок з екзотичних рослин. В результаті, стверджує вчений, коктейль має здатність «очищати кров» і не допускати утворення стійких токсичних утворень.

Безпохмільний коктейль має здатність «очищати кров» і не допускати утворення стійких токсичних утворень. Фото взято з сайту dziennik.pl
Безпохмільний коктейль має здатність «очищати кров» і не допускати утворення стійких токсичних утворень. Фото взято з сайту dziennik.pl

«Моє завдання полягало в тому, щоб дозволити людям добре відпочити і при цьому не скаржитись вранці на головний біль», - заявив Беінсон, додавши, що він «досяг своєї мети».

Поряд з горілкою до складу коктейлю входять сік евтерпи та гранату, а також відомий лікер «Куантро». А його співробітники тестували новий коктейль і залишилися дуже задоволені. Щоравда, Беінс наполягає, що його винахід слід вживати в помірних кількостях.

Раніше вчені прийшли до висновку, що вживання віскі призводить до сильнішого і більш хворобливого похмілля, ніж горілка. Як показали результати дослідження, люди, які споживали віскі наступного ранку більше скаржилися на головний біль, нудоту, слабкість, ніж добровольці з «горілчаної» групи.

Однак при цьому, як показали тести, члени обох груп справлялися з робочими завданнями однаково погано. Також обидві групи однаково страждали від поганого сну. Різниця між віскі та горілкою виявилася тільки на рівні самопочуття. На думку вчених, це пояснюється тим, що у віскі міститься більше молекул-конгенерів, до складу яких входять атоми ацетону і ацеталдегіду.

Джерело dziennik.pl


Інші новини розділу