Унікальні риби з'явилися в Сочі Автор: Вікторія · Опубліковано: 28.12.2009 17:46 · Розділ: Цікаві факти

Найбільший океанаріум почав свою роботу в Сочі. У 29 величезних акваріумах загальним об'ємом близько 5 мільйонів літрів оселилися більше чотирьох тисяч риб приблизно двохсот видів. Як стверджує керівник океанаріуму, у світі існує лише кілька аналогічних комплексів для утримання водних тварин і рослин.

У світі існує лише кілька аналогічних комплексів для утримання водних тварин і рослин. Фото взято з сайту utro.ru
У світі існує лише кілька аналогічних комплексів для утримання водних тварин і рослин. Фото взято з сайту utro.ru

Серед мешканців двоповерхового Sochi Discovery World Aquarium - екзотичні види риб, зокрема, рідкісні африканські цихліди. Крім того, відвідувачі зможуть спостерігати за японськими рибками коі, панцирними щуками і веслоносами. Розгледіти водних мешканців у всіх подробицях допоможуть 44-метровий прозорий тунель і величезних розмірів акрилове "вікно" площею майже 30 квадратних метрів.

Sochi Discovery World Aquarium. Фото взято з сайту newsland.ru
Sochi Discovery World Aquarium. Фото взято з сайту newsland.ru

Відкриттю сочинського океанаріуму навіть не завадила трагічна подія, що трапилася в кінці літа. Тоді доставлені з Китаю риби через митні затримки не були вчасно пересаджені у спеціальні басейни. З раннього ранку і до пізнього вечора вони перебували на території митниці в транспортувальних контейнерах, а тому в результаті практично всі загинули.

На жаль, випадки загибелі водних мешканців, які утримуються в штучних водоймах, нерідкісні. Так, на початку 2009 р. в зоопарку американського Індіанаполіса порушення працівниками місцевого океанаріуму технічного регламенту призвело до загибелі 15 акул-молотів. Тоді причиною загибелі океанських хижаків став викид в акваріум занадто великої кількості озону з очисної установки, через що в акул були пошкоджені зябра.

Джерело newsland.ru


Інші новини розділу