Юлія Тимошенко відвідала Францію Автор: Lussilda · Опубліковано: 04.03.2009 21:19 · Розділ: Політика

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко у середу, 4 березня, здійснила одноденний робочий візит до Франції. Як повідомляє прес-служба глави уряду, в ході візиту вона провела зустрічі з президентом Франції Ніколя Саркозі та прем'єр-міністром країни Франсуа Фійоном.Під час розмови з Президентом Франції Ніколя Саркозі обговорювалась можлива співпраця на базі підписаної програми між Міжнародним валютним фондом та Україною.

Мова також йшла про розширення партнерства на двосторонній основі між Францією і Україною щодо підтримки України під час кризи, зокрема, щодо фінансування дефіциту бюджету.

"Ми обмінялися досвідом, і я думаю, що для України ми маємо багато цікавих пропозицій, які по поверненню в Україну я обговорю з урядом, і ми будемо втілювати ці кроки", - наголосила Тимошенко.

Одною із тем переговорів у Франції був прихід в Україну французького капіталу.

На переконання члена парламентського комітету у закордонних справах, бютівця Андрія Шкіля: «Україна відкрита до інвестиційних проектів Франції. Ми зацікавлені у приході відомих французьких брендів. Зокрема, це стосується будівництва залізничних доріг».

«Ми готові обговорювати, особливо на тлі Євро-2012, втілення проектів щодо будівництва швидкісних доріг. Це важливий аспект входження України до європейського, хоча б економічного простору», - прокоментував візит до Франції лідера уряду А.Шкіль.

Під час свого візиту прем’єр-міністр прагнула максимально адекватно донести до французьких політичних кіл позицію української опозиції в нинішній ситуації, а також запобігти згортанню українсько-французьких проектів, розпочатих під час її діяльності на посту глави уряду.

Про це вона заявила після зустрічі з міністром у справах бюджету та адміністративної реформи, офіційним представником уряду Франції Жаном Франсуа Коппе.

Глава українського уряду переконана, що під час зустрічі з речником уряду вона змогла правдиво показати всю складність нинішньої ситуації в Україні і довести, що лише дострокові парламентські вибори повернуть Україну до демократії.

В своєму інтерв’ю Ю.Тимошенко також згадала про українсько-французькі проекти. "Ми започаткували перспективну співпрацю в енергетичній, транспортній та інших сферах, і сьогодні наші французькі партнери констатують, що з початку в 2006 році ці проекти почали гальмуватися, а сьогодні, зрештою, йдеться про їх згортання", - сказала глава уряду.

Ю.Тимошенко навела як приклад фактичну зупинку проекту по реконструкції об’єкту "Укриття" на ЧАЕС. «Ми попросили французьку сторону зібрати всі пропозиції, і невідкладно сформуємо своє бачення, як реалізувати їх на законодавчому рівні», - зазначила Юлія Тимошенко.

У свою чергу, Жан Франсуа Коппе на спільному брифінгу з українським прем’єр-міністром заявив, що зустріч була плідною, містила "цікаві дискусії і відбулась у дружньому форматі".

За матеріалами Українська правда, Новинар


Інші новини розділу

 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера

  Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера · lesya · 13.10.2015 23:42

  У цивілізованих країнах світу недобросовісних політиків кидають до в’язниці або ж просто звільняють з посади, чим частенько вони користають. Інша річ Гватемала – в цій країні навряд чи є багато охочих здобути владу. Цими днями моторошна історія сталася у місті Консепсьон, що знаходиться на заході країни. Місцеві мешканці запідозрили мера населеного пункту у злочині, і вирішили влаштувати самосуд. В результаті побитий і обпалений Базиліо Хуракана помер.


 • Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію

  Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію · lesya · 21.09.2015 22:30

  Королева Єлизавета ІІ вже давно викликає повагу і захват у британців. А тепер, коли настала ювілейна дата з початку її правління, і королеву визнали персоною, яка найдовше протрималася на троні, про Єлизавету ІІ заговорили з новою силою. Саме вона, вважають історики, без сторонньої допомоги змогла врятувати у Британії монархію.


 • Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями

  Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями · lesya · 07.09.2015 17:40

  Про ті поневіряння, які довелося пережити єврейському народу в роки Другої світової війни, відомо багато, але не все. Їх переслідували, масово розстрілювали, вбивали в газових камерах, мучили в концентраційних таборах. Та виявляється, є люди, яких ще й зараз точнісінько так само переслідують. І не у віддалених країнах Африки чи в мусульманському світі, закони якого нам незрозумілі, а тут, у нас, у розвиненій і вільній Європі, а точніше, у Норвегії. Недавно один норвезький політик заявив, що є категорія населення, яку переслідують так, як свого часу переслідували євреїв.


 • В Барака Обами розгледіли риси психопатії

  В Барака Обами розгледіли риси психопатії · lesya · 06.08.2015 16:00

  Недавно один американський журналіст вирішив порозмислити над тим, чи нема, бува, в американського президента якихось психічних відхилень. Проаналізувавши кілька публічних виступів Барака, а також деякі його звички, колумніст видання The American Thinker дійшов висновку, що в американського лідера присутні ознаки всіх трьох психологічних відхилень, що належать до так званої Темної тріади. У Барака Обами, на думку автора статті, є і нарцисизм, і макіавеллізм і психопатія.