У домашнього акумулятора Panasonic енергії вистачить на тиждень Автор: Andriy · Опубліковано: 25.12.2009 12:57 · Розділ: Техніка

Panasonic, яка нарешті отримала контроль над 50,27% Sanyo після багатомісячного процесу схвалення операції вартістю $4,6 млрд з боку регуляторних органів різних країн, планує випустити на ринок в 2011 році літій-іонну батарею для використання в домашніх цілях. Мета доволі амбіційна: за словами президента Panasonic Фуміо Отсубо (Fumio Otsubo), енергії, що зберігається в пристрої, буде достатньо, щоб забезпечити будинки електрикою протягом тижня. На жаль, про подробиці щодо енергоспоживання умовного будинку та характеристики рішення залишається лише здогадуватись.

Фото взято з сайту 3dnews.ru
Фото взято з сайту 3dnews.ru

Після злиття Panasonic стала найбільшим після Hitachi електронним гігантом Японії з загальними продажами за підсумками фінансового року на рівні $80 млрд. Остубо відзначив, що компанія вже виготовила тестові версії рішень, а метою розробки є "повсякденне життя, вільне від викидів CO2". З дочірньою тепер Sanyo Panasonic має намір прискорити роботу над батареєю. Вона буде продаватися разом із системою контролю за станом енергоспоживання будинку через ТБ-дисплей. Подібний продукт давно назрівав, адже сонячні батареї та паливні комірки поки не здатні зберігати енергію - тільки генерувати. "Оскільки тепер є такі продукти, як сонячні генератори і паливні елементи, з'являється можливість побудувати хороший бізнес. В області автомобільних осередків нам під силу працювати з усіма екологічними моделями, будь то гібридні або електричні", - заявив Отсубо, підкреслюючи позитивний ефект від злиття з Sanyo.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.