MSI підготувала доступніший варіант GeForce GT 240 Автор: Andriy · Опубліковано: 25.12.2009 12:54 · Розділ: Техніка

Економним користувачам компанія Micro-Star International вирішила запропонувати доступнішу версію графічного адаптера NVIDIA GeForce GT 240 на базі створеного по 40-нм технології чіпа GT215 з 96 потоковими процесорами.

MSI VN240GT-MD1G. Фото взято з сайту 3dnews.ru
MSI VN240GT-MD1G. Фото взято з сайту 3dnews.ru

На відміну від випущених раніше цим виробником рішень на основі згаданого вище GPU, модель MSI VN240GT-MD1G не відноситься до продуктів категорії Military Class Series, створення яких передбачає використання таких високоякісних елементів, як елітні конденсатори Hi-c CAP, твердотільні дроселі SSC, а також твердотільні конденсатори Solid CAP.

MSI VN240GT-MD1G. Фото взято з сайту 3dnews.ru
MSI VN240GT-MD1G. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Прискорювач сформований на платі нестандартного червоного кольору, виготовленій під шину PCI Express 2.0 x16, обладнаній оригінальним за дизайном кулером активного типу з круглим алюмінієвим радіатором і великим вентилятором по центру, а також укомплектований гігабайтом пам'яті GDDR5 з 128-бітовим інтерфейсом.

MSI VN240GT-MD1G. Фото взято з сайту 3dnews.ru
MSI VN240GT-MD1G. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Відеокарта функціонує на частотах 550/1340/1580 МГц (ядро/шейдерні блоки/память), підтримує DirectX 10.1 Shader Model 4.1, OpenGL 3.1, OpenCL і DirectCompute, а також «товаришує» з технологіями NVIDIA PhysX Technology, NVIDIA PureVideo HD Technology і NVIDIA CUDA Technology. Крім того, виріб сумісний з системою NVIDIA GeForce 3D Vision і повністю відповідає всім вимогам платформи Microsoft Windows 7. На задній панелі новинки розташовані порти HDMI, DVI і D-Sub.

MSI VN240GT-MD1G. Фото взято з сайту 3dnews.ru
MSI VN240GT-MD1G. Фото взято з сайту 3dnews.ru

На даний момент невідомо коли і за якою саме ціною дана відеокарта з'явиться у продажу.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.