Моторизоване коліно прискорює біг Автор: Andriy · Опубліковано: 25.12.2009 12:51 · Розділ: Нові технології

Вчені з японського Університету Цукуби (Tsukuba University) запропонували новий спосіб прискорити пересування, не вдаючись до транспортних засобів. Їхня розробка - моторизоване коліно - дозволяє швидше бігати, витрачаючи менше м'язових зусиль. Система важкувата - маса комплекту складає 5 кг. Одна частина кріпиться безпосередньо до кожної ноги, інша являє собою невеликий рюкзак з керуючою електронікою і батареями.

Моторизоване коліно. Схема дії. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Моторизоване коліно. Схема дії. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Механізм не призначено для допомоги людям з обмеженими фізичними можливостями, а розроблено лише як підтримка при швидкому пересуванні. Робоча швидкість - 7,5 км/год, при цьому м'язам потрібно на 30% менше зусиль. Дослідники не уточнюють, скільки енергії втрачається м'язами на перенесенні додаткового вантажу. Вони впевнені, що комерціалізація продукту почнеться протягом трьох років. До моменту виходу на ринок моторизоване коліно повинно стати меншим і легшим.

Моторизоване коліно. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Моторизоване коліно. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Пристрій оснащений мотором, що допомагає руху суглоба. Можливо, дана розробка і стане в нагоді для використання час від часу, проте виправданість бігу з нею на регулярній основі викликає сумніви, в основному це відноситься до фізичних навантажень для підтримки або розвитку фізичних здібностей. Допомога робить біг легшим, знижує навантаження і збільшує необхідний для досягнення результату час.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.