Перший "гуглофон" від Google в подробицях Автор: Andriy · Опубліковано: 25.12.2009 12:49 · Розділ: Мобільний зв’язок

Завдяки відомому виданню Engadet, в мережі з'явилися докладні специфікації майбутнього смартфона від Google – Nexus One. Новинка буде заснована на ОС Google Android версії 2.1.

Nexus One – смартфон від Google. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Nexus One – смартфон від Google. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Габарити корпусу складуть 119x59x11,5 мм, вага апарата - 130 г з урахуванням комплектної 1400-мАг батареї. Начинка включає в себе 1-ГГц процесор від Qualcomm, 512 Мб оперативної пам'яті і стільки ж флеш-пам'яті. Також в комплекті з пристроєм поставляється 4-Гб карта Micro SD, яка може бути замінена на аналогічний носій об'ємом до 32 Гб.

Nexus One володіє 3,7" сенсорним AMOLED-дисплеєм, який працює на широкоформатному розширенні WVGA. 5-Мп камера оснащена механічним автофокусом, LED-спалахом і дворазовим збільшенням. Примітно, що користувач може асоціювати фотографії з координатами місця зйомки, отриманими за допомогою GPS - модуля.

Nexus One – смартфон від Google. Фото взято з сайту unwiredview.com
Nexus One – смартфон від Google. Фото взято з сайту unwiredview.com

Крім GPS, пристрій володіє такими комунікативними можливостями, як Wi-Fi (802.11 a/b/g/n), Bluetooth 2.1 + EDR, A2DP. З стандартів мобільного зв'язку підтримуються GSM/EDGE (850/900/1800/1900 Мгц) і UMTS/HSDPA/HSUPA (900/1700/2100 Мгц).

Також серед оснащення майбутнього "гуглофона" можна відзначити 3,5-мм аудіороз'єм, два мікрофони для системи шумозаглушення, трикольоровий LED-індикатор, датчик освітленості, акселерометр і електронний компас.

Повідомляється, що продажі смартфона розпочнуться 5 січня і будуть здійснюватися виключно "на запрошення" від Google. Інформація про порядок і принципи видачі "запрошень", так само як про ціну і терміни початку повноцінного роздрібного продажу, поки немає.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.