Kingston Technology готує до випуску модулі пам'яті HyperX з водяним охолодженням Автор: Andriy · Опубліковано: 25.12.2009 12:46 · Розділ: Техніка

Були опубліковані знімки модулів пам'яті Kingston Technology HyperX з водяним охолодженням.

Модуль памяті HyperX. Фото взято з сайту ixbt.com
Модуль памяті HyperX. Фото взято з сайту ixbt.com

Як видно на фотографіях, модулі пам'яті DDR3 DIMM оснащені радіаторами, розрахованими на підключення до системи водяного охолодження за допомогою стандартних патрубків. Для компактності патрубки орієнтовані паралельно площині системної плати.

Модуль памяті HyperX. Фото взято з сайту ixbt.com
Модуль памяті HyperX. Фото взято з сайту ixbt.com

Модулі пам'яті з водяним охолодженням можна буде використовувати в складі платформи Intel, що включає системні плати на чіпсеті X58 і процесори у виконанні LGA 1156, і платформи AMD з процесорним гніздом AM3. Очевидно, що водяне охолодження дозволить підвищити швидкість роботи модулів.

Специфікації нових модулів пам'яті поки невідомі. Ймовірно, вони будуть опубліковані на виставці CES 2010.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.