Нова web-камера Apacer V211 Автор: Andriy · Опубліковано: 25.12.2009 12:43 · Розділ: Техніка

Компанія Apacer Technology представила нову web-камеру V211. Компактний багатофункціональний пристрій обладнано 1,3-Мп матрицею з можливістю інтерполювати зображення до 5,2 Мп і мікрофоном.

Web-камера Apacer V211. Фото взято з сайту ixbt.com
Web-камера Apacer V211. Фото взято з сайту ixbt.com

Камера повністю відповідає вимогам стандарту UVC (USB Video Class). Це означає, що відразу після підключення за допомогою інтерфейсу USB 2.0 до ПК пристрій повністю готовий до роботи. Крім того, V211 забезпечена функцією попереднього перегляду зображення при роботі з Skype, MSN, QQ і Yahoo.

Підібрана розробниками комбінація оптики і сенсора дозволяє споживачам знімати відеоролики з роздільною здатністю 1,3 Мп (1280х1024 пікселів) і фотографії з роздільною здатністю до 2560х2048 пікселів. Web-камера поставляється в комплекті з програмним забезпеченням, що дозволяє накладати на зображення спеціальні ефекти, такі як рельєф, імітація мозаїки і т.п. Серед можливостей новинки також варто відзначити кнопку моментальної зйомки.

Завдяки унікальному дизайну камера легко кріпиться на будь-якій поверхні, на будь-якому моніторі. При цьому механізм кріплення забезпечує поворот пристрою на 360 градусів по горизонталі і нахил на 120 градусів по вертикалі.

Вага пристрою - 88 г.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.