MID Viliv N5 і S10 дебютують на виставці CES Автор: Andriy · Опубліковано: 25.12.2009 12:39 · Розділ: Техніка

Виставка побутової електроніки CES, яку намічено на січень, традиційно буде місцем дебюту численних новинок. Про свій намір представити на цьому заході нові продукти оголосила компанія Yukyung Technologies. У числі виробів компанії, що дебютують на виставці, є мобільні Інтернет-пристрої (MID) Viliv N5 і Viliv S10.

Фото взято з сайту ixbt.com
Фото взято з сайту ixbt.com

Мініатюрний комп'ютер Viliv N5 конструктивно нагадує ноутбук, оснащений сенсорним дисплеєм розміром 4,8 дюйми з підтримкою технології «мультитач». Роздільна здатність дисплея становить 1024х600 пікселів. Крім того, користувачеві доступна клавіатура зі стандартною розкладкою. Для підключення до глобальної мережі можна використовувати вбудовані засоби 3G і Wi-Fi. Також в крихітку інтегрований приймач GPS.

Зображення Viliv S10. Фото взято з сайту slashgear.com
Зображення Viliv S10. Фото взято з сайту slashgear.com

На заході IDF 2009 компанія Yukyung показувала інший пристрій категорії MID - Viliv S5. Він мав планшетні компонування. Ця конструктивна особливість збережена і в моделі Viliv S10, яка має сенсорний дисплей розміром 10 дюймів з підтримкою технології «мультитач». Роздільна здатність дисплея становить 1366х768 пікселів. MID має засоби бездротового підключення 3G і Wi-Fi.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.