Компанія Apple вирішила проблеми з графікою на 27-дюймовому iMac Автор: Andriy · Опубліковано: 25.12.2009 12:37 · Розділ: Техніка

Компанія Apple випустила оновлення прошивки для свого нового 27-дюймового комп'ютера iMac. Це оновлення спрямоване на вирішення серйозних проблем з графікою, раніше виявлених у цьому моноблочному комп'ютері. Повідомлялося навіть, що Apple була змушена затримати поставки 27-дюймового iMac споживачам через проблеми з комплектацією.

27-дюймовий iMac. Фото взято з сайту computerra.ru
27-дюймовий iMac. Фото взято з сайту computerra.ru

Нагадаємо, деякі користувачі 27-дюймового iMac скаржилися на мерехтіння зображення, що видається на екран комп'ютера, або навіть на повну втрату відеосигналу. У самій Apple пояснюють дані проблеми некоректною роботою відеокарт Radeon HD4670 і Radeon HD4850, які були в комплектації iMac.

27-дюймовий iMac. Фото взято з сайту maccentre.ru
27-дюймовий iMac. Фото взято з сайту maccentre.ru

Для нормальної роботи Apple випустила оновлення прошивки об'ємом 683 Кб. Потрібна наявність операційної системи Mac OS X 10.6.2. Крім того, під час процесу установки оновлення необхідно виключити будь-які проблеми з електроживленням комп'ютера. Докладні інструкції з даної процедури можна знайти у доданому до оновлення документі.

Джерело news.org.ua


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.