Добре упаковані подарунки небезпечні для здоров'я Автор: Вікторія · Опубліковано: 28.12.2009 14:38 · Розділ: Цікаві факти

Здавалося б, основними причинами потрапляння до травмопункту під час новорічних свят стають алкоголь і феєрверки. Проте, в результаті нещодавнього дослідження, проведеного на території США, у число потенційних небезпек під час свят увійшла упаковка від подарунків. Тут навіть спеціальний термін ввели - "пакувальний гнів", яким позначається стан, що може оволодіти людиною під час невдалих спроб розкрити придбаний товар або подарунок.

Опитування, проведене серед жителів штату Пенсільванія показало, що від "пакувального гніву" за кілька останніх років постраждало близько 17 відсотків населення. Справа в тому, що причиною використання "броньованої" упаковки стала боротьба виробників з магазинними крадіжками. Простіше кажучи, щоб товару не "приробили ноги", його треба як слід загорнути.

А бідні покупці змушені брати в тремтячі від нетерпіння руки ніж або вчіплятися в пластикову упаковку зубами, аби дістатися до найзаповітнішого. А іноді, для того, щоб розколоти "міцний горішок", доводиться використовувати навіть викрутку або ножівку. Наприклад, для того, щоб відкрити коробку з лялькою "Барбі", один з найбажаніших подарунків для будь-якої маленької дівчинки, може піти до 15 хвилин.

Інколи подарунки бувають небезпечними. Фото взято з сайту ana-sm.ru
Інколи подарунки бувають небезпечними. Фото взято з сайту ana-sm.ru

Американські лікарі опублікували список рекомендацій, які повинні допомогти людям не опинитися на лікарняному ліжку. По-перше, при використанні ножа або іншого гострого предмета, ріжте від себе. По-друге, ножиці повинні бути з закругленими кінцями. По-третє, надягайте захисні рукавички. По-четверте, не відкривайте "неприступну" упаковку в місцях скупчення людей. І нарешті, не фіксуйте предмет за допомогою ніг.

Згідно з даними Бюро перепису населення США, американці отримують фізичні ушкодження через "вперті" упаковки вдвічі частіше, ніж під час катання на скейтборді.

Джерело newsland.ru


Інші новини розділу