Комунікатор RoverPC S8 на WM 6.5 за ціною телефону Автор: Andriy · Опубліковано: 24.12.2009 11:14 · Розділ: Мобільний зв’язок

Якщо ви обираєте собі смартфон або комунікатор і при цьому обмежені в засобах, є сенс поглянути на продукцію компанії RoverComputers. Так, наприклад, днями виробник повідомив про надходження в продаж свого комунікатора RoverPC S8 на базі операційної системи Windows Mobile 6.5.

Комунікатор RoverPC S8. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Комунікатор RoverPC S8. Фото взято з сайту 3dnews.ru

RoverPC S8 виконаний в компактному корпусі із строгим дизайном і має непогані функціональні можливості. В основі пристрою - процесор з частотою 624 МГц, продуктивності якого цілком вистачить для вирішення більшості повсякденних завдань, таких як перегляд електронної пошти, редагування документів та подорожі в Інтернеті. Яскравий екран з діагоналлю 2,8 дюйма і роздільною здатністю 240х320 пікселів підійде для перегляду відеокліпів і фотографій, знятих на вбудовану камеру з роздільною здатністю 2 Мп.

Комунікатор RoverPC S8. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Комунікатор RoverPC S8. Фото взято з сайту 3dnews.ru

При одній із найдемократичніших цін на ринку Windows Mobile-комунікаторів, RoverPC S8 має у своєму розпорядженні всі переваги більш дорогих моделей: операційна система Windows Mobile 6.5 Professional, вбудований GPS-модуль і встановлене ПЗ «Автосупутник», розширений програмний пакет від SPB Software (мобільне ТБ, онлайн ігри, зручна віртуальна клавіатура й оновлений 3D-інтерфейс), а також необхідний набір комунікацій: Wi-Fi, Bluetooth, EDGE.

RoverPC S8 вже можна купити за ціною - всього близько $327.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.