StudyBuddy допоможе школярам знати більше. Підготовка до ЗНО по-новому. Автор: kseniya_www · Опубліковано: 04.03.2009 15:55 · Розділ: Освіта

Починаючи з березня, школярі отримають можливість краще підготуватися до шкільних іспитів, вступних іспитів до ВИШів та зовнішнього незалежного оцінювання – на ринку освітніх матеріалів з’явилися навчальні посібники нового формату. Вони охоплюють шкільну програму 8-11 класів, і доступні у продажу в магазині StudyBuddy.

Основні переваги навчальних посібників StudyBuddy:

- Повна візуалізація навчальних курсів

У підручниках використане професійне зображення і звук, спеціально розроблені відеосюжети, коментарі. Посібник містить прості та доступні приклади, ілюстрації, оскільки навчальний матеріал, який здатен викликати у нашій свідомості яскраві асоціативні образи, запам’ятовується краще. Крім того, учні можуть використовувати підручник в аудіоформаті – уроки зручно записувати на плеєр та слухати по дорозі додому чи до школи. Всі відео та аудіо матеріали включено до одного DVD диску.

- Використання методики інтенсивного запам'ятовування

Суть цієї методики полягає у тому, що для створення підручника використовується підготований та оброблений текст, який начитується по спеціальній технології. Поверх тексту накладається відеоряд. Таким чином, вплив здійснюється одночасно на слухову і зорову пам’ять. Це дозволяє запам’ятовувати матеріал швидше і надовго.

- Спосіб подачі навчального матеріалу

При розробці навчальних матеріалів був використаний такий спосіб подачі матеріалу, який здатен забезпечувати т.зв. симультантний спосіб сприйняття (цілісне, моментальне сприйняття інформації). Щоб перевірити ефективність використаних курсів, на сайті StudyBuddy розроблені спеціальні перевірочні тести. Вони не тільки допоможуть виявити рівень знань на даному етапі, а й підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання.

На даному етапі випущено DVD посібники з трьох дисциплін на двох мовах:

- «Загальна Біологія»,(«Общая Биология»);

- «Людина і здоров'я»,(«Человек и его здоровье»);

- «Фізика»,(«Физика»).

Покупці посібників «StudyBuddy» отримують також абонентське обслуговування, постійну інформаційну підтримку з індивідуальним підходом до кожного учня. Для зареєстрованих користувачів сайту також буде доступне розгорнуте тестування із вибраної дисципліни. Це тестування розроблене у відповідності із Зовнішнім незалежним оцінюванням.

Замовити DVD посібники та знайти датальнішу інформацію про продукцію можна на сайті www.studybuddy.com.ua


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.