Купе Toyota FT-86 отримає трекову версію Автор: Andriy · Опубліковано: 24.12.2009 11:03 · Розділ: Авто-мото

Концепт-кар Toyota FT-86. Фото взято з сайту rstcars.com
Концепт-кар Toyota FT-86. Фото взято з сайту rstcars.com

До появи серійної версії концепт-кара Toyota FT-86 ще далеко - імовірно, автомобіль надійде в продаж в 2011 році - а зарубіжні видання вже щосили обговорюють майбутнє цієї моделі. Чи буде задньопривідне купе мати не одну, а кілька модифікацій? На це запитання дає відповідь британський журнал EVO.

Концепт-кар Toyota FT-86. Фото взято з сайту rstcars.com
Концепт-кар Toyota FT-86. Фото взято з сайту rstcars.com

Як повідомляється, через два роки планується випустити трекову версію машини. Автомобіль позбавиться від надмірностей і стане легшим, але при цьому стане оснащуватися більш потужними механізмами гальм і переналаштованою підвіскою. І, що найцікавіше, зміниться ціна. Як очікується, в повній комплектації FT-86 буде коштувати близько 27 тисяч американських доларів, у той час як даний «бюджетний» варіант буде продаватися приблизно за 22 тисячі. Для порівняння, приблизно стільки ж у Штатах коштує купе Hyundai Genesis R-Spec.

Концепт-кар Toyota FT-86. Салон автомобіля. Фото взято з сайту rstcars.com
Концепт-кар Toyota FT-86. Салон автомобіля. Фото взято з сайту rstcars.com

Нагадаємо, що Toyota FT-86 Concept був представлений цього року на моторшоу в Токіо. Автомобіль побудований за активної участі інженерів Subaru і оснащений дволітровим мотором потужністю близько 200-250 кінських сил. Коробка передач - шестиступінчата механіка, привід - задній. Все це, за винятком імені, буде й у товарній машини. Під якою назвою купе надійде в продаж - поки не відомо.

Концепт-кар Toyota FT-86. Фото взято з сайту rstcars.com
Концепт-кар Toyota FT-86. Фото взято з сайту rstcars.com

Джерело rstcars.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.