Спорткар Nissan GT-R перетворять на гібрид Автор: Andriy · Опубліковано: 24.12.2009 10:23 · Розділ: Авто-мото

За останніми чутками, керівництво компанії Nissan задумало перетворити спорткар GT-R в «гібрид». Як повідомляє видання Inside Line, версія з гібридною силовою установкою з'явиться вже в 2012 році, причому технологія буде частково запозичена у концепт-кара Infiniti Essence, представленого в березні цього року на автосалоні в Женеві.

Спорткар Nissan GT-R. Фото взято з сайту blogocar.net
Спорткар Nissan GT-R. Фото взято з сайту blogocar.net

Так, представники Infiniti заявляли, що Essence не стане серійної моделлю, але від використання силової установки на інших машинах ніхто не відмовлявся. Тим більше, від часткового використання. За попередньою інформацією, гібридний GT-R буде оснащуватися 3,8-літровою бітурбіновою «шестіркою» (однак її віддачу зменшать до 440 кінських сил), і 160-сильним електродвигуном. Таким чином, сумарна потужність складе 600 кінських сил - більш ніж на 100 «коней» більше, ніж у поточної моделі - в той час як рівень витрати палива зменшиться до 7,8-9,4 літрів на 100 кілометрів пробігу. До речі, передбачається, що фірмовий повний привід залишиться.

Однак «гібридизація» поставить нову проблему - що робити з зайвою вагою? Спорткар вже зараз важить 1724 кілограм, а з гібридною силовою установкою маса наблизиться до 1850 кілограм. Над цим розробникам доведеться ще подумати.

Нові технології вимагають додаткових капіталовкладень і, відповідно, збільшення цін. Очікується, що вартість гібридного Nissan GT-R складе близько 100 тисяч американських доларів.

Джерело rstcars.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.