Лінійку NAS-серверів Synology поповнила однодискова модель DS110j Автор: Andriy · Опубліковано: 24.12.2009 10:20 · Розділ: Техніка

Компанія Synology представила бюджетну модель в лінійці «NAS-серверів» - пристроїв, які об'єднують функції мережевого сховища даних і сервера. Новинка характеризується мультимедійною спрямованістю і призначена для застосування в невеликих офісах і вдома.

Модель Synology DS110j. Фото взято з сайту ixbt.com
Модель Synology DS110j. Фото взято з сайту ixbt.com

Модель Synology DS110j оснащена процесором з тактовою частотою 800 МГц, 128 МБ оперативної пам'яті DDR2, мережним адаптером Gigabit Ethernet і трьома портами USB. Всередині присутнє посадочне місце для одного жорсткого диска обсягом до 2 ТБ типорозміру 3,5" або 2,5" (при використанні додаткового кріплення). За оцінкою виробника, швидкісні показники моделі складають 23 і 45 МБ/с при записі і читанні відповідно.

Пристрій працює під керуванням вбудованого ПЗ Disk Station Manager 2.2 (DSM 2.2). Мультимедійний DLNA-сервер забезпечує взаємодію між Synology Disk Station та широким колом DLNA-сумісних пристроїв. Силами Photo Station 3 і Web Station (PHP + MySQL) реалізується розміщення до 30 web-сайтів з динамічними сторінками. Крім того, слід згадати підтримку iPhone і Apple Time Machine.

Габарити Synology DS110j рівні 160x218x63 мм. Рівень шуму, який виробляє 50-мм вентилятор, не перевищує 25 дБА. Постачання пристрою в країни Європи вже почалися. Рекомендована ціна моделі становить близько $ 160.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.