Названо головну різдвяну книгу Автор: Вікторія · Опубліковано: 25.12.2009 08:51 · Розділ: Культура

У Великобританії оголошено список книг, які найчастіше купують на Різдво. Його очолив «Втрачений символ», новий конспірологічний трилер Дена Брауна. Попередня книга Брауна, «Код да Вінчі», у 2004 році також очолила список різдвяних бестселерів.

Новий конспірологічний трилер Дена БраунаВтрачений
Новий конспірологічний трилер Дена БраунаВтрачений

Очікувалося, що конкуренцію лідеру складуть автобіографії знаменитостей, які домінували в рейтингу в останні роки, однак зараз за ними залишилися тільки 9-е і 10-е місця в списку.

Ще одним серйозним конкурентом для «Втраченого символу» стала зачаровуюча сага Стефані Майєр «Сутінки». У результаті в топ-5 потрапили дві книги циклу, проте на перше місце Майер вийти не змогла.

Книга рекордів Гінеса. Фото взято з сайту openspace.ru
Книга рекордів Гінеса. Фото взято з сайту openspace.ru

Як завжди, гарні результати демонструє Книга рекордів Гінеса. Крім того, до п'ятірки кращих потрапила перша книга з трилогії «Міленіум» покійного шведського автора детективів, Стіга Ларсона.

Відома букмекерська контора William Hall повідомляє, що на початку осені Браун був головним фаворитом, ставки на нього приймалися з розрахунку 5/2, проте пізніше Майєр і Книга Гіннеса обійшли «Символ». У підсумку William Hall втратила на Брауні «незначну суму».

А Топ-5 різдвяних бестселерів у Великобританії цього року виглядає наступним чином:

1. Ден Браун - «Втрачений символ» (The Lost Symbol);

2. Книга рекордів Гінеса-2010;

3. Стефані Майєр - «Затемнення» (Eclipse);

4. Стефані Майєр - «Сутінки» (Twilight);

5. Стіг Ларсон - «Дівчина з татуюванням дракона» (The Girl with the Dragon Tattoo).

Джерело openspace.ru


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?