У кухарів найбільше шкідливих звичок Автор: Вікторія · Опубліковано: 29.12.2009 08:30 · Розділ: Цікаві факти

Кухарі мають більше шкідливих звичок ніж представники інших професій, якщо вірити результатам проведеного у Великобританії опитування, тоді як рекламщики є чи не храм чеснот.

Соціологічне дослідження, в якому взяли участь близько трьох тисяч співробітників найрізноманітніших сфер, проводилося в з допомогою інтернету; учасники опитування відповідали на питання компанії Medicash, що надає послуги в галузі страхової медицини. Її фахівці з'ясовували, що їдять, і що п'ють респонденти, і чи багато вони палять.

На роботі все виглядає пристойно, а що він приготує, коли прийде додому? Фото взято з сайту shked.ru
На роботі все виглядає пристойно, а що він приготує, коли прийде додому? Фото взято з сайту shked.ru

В результаті, з'ясувалося, що кухарі димлять практично як паровози і мало не щодня з'їдають по дві упаковки чіпсів або шоколаду. Трохи краще йдуть справи у фермерів вони в середньому викурюють більше 50 сигарет на тиждень і споживають при цьому по 14 порцій не надто корисних для здоров'я закусок.

Далі слідують електрики, страховики та будівельники. Крім того, до першої десятки найбільш нездорових (в сенсі куріння, їжі і пиття) професій увійшли водії вантажівок і службовці так званих кол-центрів - довідкових та інших організацій, які цілими днями відповідають на телефонні дзвінки клієнтів.

Зате людина, яка працює в рекламі, і п'є помірно, і палить небагато: лише 9 сигарет на тиждень. Але їй слід бути пильною, - на п'яти наступає середньостатистичний учитель. Далі йдуть юристи та секретарі.

Якщо ж вивести середньостатистичне значення, взявши до уваги заяви всіх респондентів, то вийде, що кожен з них протягом тижня випиває по шість доз алкоголю і викурює трохи більше пачки сигарет. Кожен при цьому з'їдає мінімум одну шкідливу закуску в день і раз на тиждень купує готову їжу або в їдальні, або в супермаркеті.

"Може здатися дивним те, що кухарі знаходяться на самому верху цього списку: вже хто-хто, а вони добре знають, як це важливо - приготувати гарну, здорову їжу, - говорить Пітер Лоріс з Medicash. - Але насправді це, напевно, останнє що приходить їм у голову, коли вони повертаються з роботи додому. Після цілого дня роботи на кухні, я думаю, ввечері вони хочуть просто розслабитися".

Однак Майлс Квест з Британської асоціації гостинності (до якої входять готелі та ресторани) говорить: до висновків, що стосуються нездорових звичок кухарів, слід ставитися зі здоровим скепсисом.

"Більшість кухарів з'їдають деяку кількість продуктів на роботі, виходячи з того, що є на кухні, так що я не впевнений, що вони так вже й часто закидають напівфабрикат в мікрохвильову піч, коли приходять додому, - пояснює він. - Що ж до куріння, то моє особисте відчуття в тому, що воно скорочується".

"Як би там не було, немає сумнівів у тому, що ця професія вимагає багато чого, - підсумовує Майкл Квест. - Робота в гарячій кухні, часом в жорстких умовах. Але я думаю, що більшість кухарів намагаються вести здоровий спосіб життя - наскільки це можливо".

Джерело bbc.co.uk


Інші новини розділу