Науковці пояснили тягу до солодкого після вживання маріхуани Автор: Вікторія · Опубліковано: 28.12.2009 11:37 · Розділ: Медицина

Американські та японські вчені виявили, що ендоканабіноїди - вироблені організмом людини аналоги діючої речовини маріхуани - безпосередньо взаємодіють зі смаковими рецепторами язика, посилюючи сприйняття солодких присмаків.

Дослідники з філадельфійського Центру Монела та Університету Кюсю провели ряд експериментів на лабораторних мишах, щоб оцінити поведінкові, неврологічні і клітинні реакції на солодкий присмак до і після введення ендоканабіноїдів.

Ендоканабіноїди. Фото взято з сайту wsyachina.narod.ru
Ендоканабіноїди. Фото взято з сайту wsyachina.narod.ru

Ендоканабіноїди - це речовини, які виробляються в організмі та здатні впливати на канабіноїдні рецептори. Ці ж рецептори активуються тетрагідроканабінолом, що міститься в маріхуані. Ендоканабіноїди в хімічному відношенні є похідними жирних кислот, найбільш значима з них - анандамід. Ці сполуки беруть участь у регуляції процесів запам'ятовування, навчання, імунітету, апетиту і сприйняття болю.

Абсолютно всі експерименти показали, що канабіноїди специфічно підсилюють реакцію на солодке, не впливаючи на сприйняття солоного, кислого та гіркого.

Коли ті ж серії дослідів проводили на генно-інженерних мишах, в яких були вилучені канабіноїдні CB1-рецептори, реакція на солодке не змінювалася при введенні ендоканабіноїдів. Додаткові дослідження показали, що клітини смакових сосочків язика, на яких розташовані чутливі до солодкого рецептори T1R3, містять також CB1-рецептори, що підсилюють сприйняття солодкого.

За словами одного з дослідників, Роберта Марголскі (Robert Margolskee), результати дослідження свідчать про те, що смакові рецептори можуть приймати значно більшу участь у регуляції апетиту, ніж вважалося раніше. Крім того, це відкриття пояснює, чому маріхуана посилює тягу до солодкого.

Джерело medportal.ru


Інші новини розділу