Бразилець придумав оригінальну звукову доріжку Автор: Вікторія · Опубліковано: 25.12.2009 09:57 · Розділ: Цікаві факти

Бразильський музикант і дизайнер Рікардо Сеола (Ricardo Seola), що працює і навчається у Мілані, виготовив творчу іграшку, поєднавши дитячу залізницю і музичну скриньку. Вийшла дуже проста, мила й для багатьох бажана річ.

У назві Original Sound Track закладено подвійний сенс, адже тут поєдналися і власне саундтрек до гри, і звукова доріжка. Принцип такий: заводний паровозик їде по дерев'яних секціях. На цих "рейках" в певній послідовності розміщені крихітні кульки, зачіпаючи які своїми передніми пластинками, "локомотив" видає звуки, ззаду в нього навіть є резонаторні отвори, як у скрипки.

Ніяких батарей і надмірностей, що заважають уяві дитини. Естетично, екологічно і, можна сказати, чесно. Фото взято з сайту inhabitots.com
Ніяких батарей і надмірностей, що заважають уяві дитини. Естетично, екологічно і, можна сказати, чесно. Фото взято з сайту inhabitots.com

Довжина паровозика 13 сантиметрів, ширина і висота - по 10 см. "Рейки": 23 х 11 см. Діаметр зібраної в повне коло дороги - 60 см. Секції з намистинками одного кольору - окрема група звуків, які можуть звучати разом у будь-якій послідовності. "Рейки" інших кольорів - набори для інших мелодій, які за задумом, могли б докуповувати батьками окремо, для різноманітності. Чому іграшку до цього часу не запустили в серійне виробництво і чому вона ще не на прилавках не на прилавках - абсолютно незрозуміло.

Що ж до власних композицій, то тут варто сказати, що у Сеоли у свій час була група під назвою Z?. Відеокліп цієї команди на пісню "Deixa o Tempo" в 2007-му був визнаний "кращим незалежним бразильським музичним відео" на фестивалі Gramado Cine Video.

Джерело inhabitots.com


Інші новини розділу