Обрано найкрасивішого чоловіка планети Автор: Вікторія · Опубліковано: 23.12.2009 12:53 · Розділ: Цікаві факти

Світ обрав найкрасивішого чоловіка планети. Ним став володар звання "Містер Болівія", 20-річний Бруно Кеттелс. Хлопець і справді може похвалитися бездоганною зовнішністю і не має шкідливих звичок.

Змагання за звання "Містер інтернешнл" протягом двох останніх тижнів проходило у Тайвані. За почесний титул змагалися визнані красені з 30 країн світу. Однак усіх своїх конкурентів обійшов підтягнутий мачо з Болівії.

Бруно Кеттелс. Фото взято з сайту mistersingapore.org
Бруно Кеттелс. Фото взято з сайту mistersingapore.org

Вродливі чоловіки 14 днів поспіль тішили суддівську команду і захоплених глядачів виходами на подіум у строгих і класичних вечірніх костюмах, національних нарядах своїх країн, а також у відкритих плавках. Крім того, всі претенденти на звання "найкрасивішого чоловіка планети" повинні були продемонструвати свої інтелектуальні здібності.

19 грудня судді, нарешті, зупинили свій вибір на найкращому з 30 представників різних країн. На думку журі, болівієць Бруно Кеттелс володіє найбільш бездоганним тілом, ідеальною білосніжною усмішкою і чаруючими манерами. Судді також були дуже здивовані тим, конкурсант не має жодної шкідливої звички.

За словами самого переможця, щодня він по дві години на день проводить у тренажерному залі і їсть винятково здорову їжу. Хлопець обожнює баскетбол і плавання, а також чудово грає на кількох музичних інструментах, але у вільний від навчання на хімічному факультеті час. Кеттелс зізнався, що мріє приносити користь людям, завести сім'ю і довести всім, що моделі - зовсім не бездушні ляльки.

Один з членів журі навіть назвав Бруно "просто чудовим, щасливим, великим хлопчиком. Друге і третє місця посіли представники Іспанії та Лівану.

"Містер інтернешнл" також отримав п'ять тисяч доларів в якості призу та контракт з модельним агентством на 45 тисяч доларів. Крім того, весь наступний рік Бруно буде подорожувати по світу з благодійною місією як представник міжнародної організації по боротьбі зі СНІДом.

Джерело dni.ru


Інші новини розділу