Міносвіти поступово підпорядкує собі всі вищі навчальні заклади Автор: Lussilda · Опубліковано: 03.03.2009 15:27 · Розділ: Освіта

Міністерство освіти і науки (МОН) України здійснює оптимізацію управління вищих навчальних закладів в Україні. Позицію міністерства з цього питання прокоментував Юрій Коровайченко, заступник директора департаменту вищої освіти МОН України.

Про це передає сайт Міністерства освіти і науки України.

За словами Ю.Коровайченка, ситуація, коли при кожному з 26 міністерств існують свої ВНЗ, є анахронізмом, який зберігся тільки в країнах СНД.

«Як у таких умовах можна проводити єдину державну політику в освітній сфері?! Тому нами був розроблений і представлений Кабінету Міністрів України проект урядового рішення, свого роду "дорожня карта" поетапного переведення всіх навчальних закладів у підпорядкування МОН до 2011 року», - додав чиновник.

Також Юрій Коровайченко пояснив, чому з нинішнього року МОН зобов'язало державні ВНЗ надавати детальну звітність по працевлаштуванню студентів; про обсяги фінансування, які виділяються кожному вищому навчальному закладу; про відповідність певних спеціальностей потребам ринку праці та про фундаментальний показник, який повинен бути основою для оцінювання рейтингу ВНЗ.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.