Зайва вага маскує зморшки Автор: Вікторія · Опубліковано: 25.12.2009 13:03 · Розділ: Краса і здоров'я

Трохи зайвих кілограмів допомагають виглядати молодше, але тільки в літньому віці. Співробітники Медичної школи при Університеті Західного резервного району (США) стверджують, що зайва вага приховує зморшки. Однак молоді люди, чия вага перевищує норму, виглядають старшими за своїх ровесників. Хоча старіння людини залежить від її генетики, 40% змін на обличчі виникають під впливом інших факторів, включаючи вплив сонячних променів і куріння.

Дослідники вивчили 65 пар близнюків, щоб з'ясувати, які особливості способу життя їх зістарили. Результати показали, що більш повні близнюки після 54 років виглядали молодшими за своїх братів і сестер. Крім того, старшими виглядали і ті учасники, що мали на шкірі обличчя, крім зморшок, вікові плями, пошкоджені кровоносні судини, або ті, чия шкіра була темнішою.

Після 54-х молодше виглядатиме жінка, що набере кілька зайвих кілограмів. Фото взято з сайту compulenta.ru
Після 54-х молодше виглядатиме жінка, що набере кілька зайвих кілограмів. Фото взято з сайту compulenta.ru

Експерименти на тваринах раніше показували, що споживання великої кількості жиру робить шкіру більш схильною до негативного впливу сонячних променів. Однак, у людей жир може маскувати вікові зморшки.

Щоденний прийом темного шоколаду рятує шкіру від старіння, викликаного впливом сонця. Для захисту від зморшок, що з'являються внаслідок дії ультрафіолетового випромінювання, достатньо щодня з'їдати по парі квадратиків шоколадної плитки.

Джерело telegraph.co.uk


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.