Рак можна лікувати екстрактом вітаміну Е Автор: Вікторія · Опубліковано: 24.12.2009 08:45 · Розділ: Медицина

Ін'єкція екстракту вітаміну Е здатна за один день зменшити злоякісну пухлину. Нову методику лікування раку зараз тестують вчені з Університету Глазго і Університету Стратклайда (Великобританія). За їхніми словами, введення вітамінного екстракту в кров має дуже швидкий ефект. Протягом 24 годин пухлина починає зменшуватися, а через десять днів майже повністю зникає.

На даний час, дослідники встановили, що вітамін Е здатний знаходити і руйнувати пухлини при раку шкіри. Однак вони впевнено заявляють, що даний вид терапії буде придатний для боротьби і з іншими видами раку.

Вітамін Е присутній в таких продуктах, як рослинні масла, злаки, горіхи, зелені овочі та яйця. Він багатий на антиоксиданти, які захищають людський організм від хвороб, перешкоджаючи ушкодженню клітин вільними радикалами - шкідливими молекулами, що атакують клітини.

Продукти які багаті вітаміном Е. Фото взято з сайту dailymail.co.uk
Продукти які багаті вітаміном Е. Фото взято з сайту dailymail.co.uk

Екстракт вітаміну Е - це токотріенол, який у великій кількості міститься в пальмовій олії, маслі какао, ячмені та пшеничних зародках. У середині 90-х років фахівці з'ясували, що токотріенол перешкоджає росту пухлинних клітин при раку молочної залози. З тих пір було проведено низку досліджень, щоб встановити, чи може ін'єкція екстракту в організм допомогти хворим жінкам позбутися пухлини.

Однак більшість експериментів провалилися: по-перше, токотріенол втрачав свої лікувальні властивості, так і не діставшись до пухлини, по-друге, виявилося, що велика кількість екстракту токсична не тільки для хворих, але і для здорових тканин.

Вирішити всі ці проблеми вдалося, помістивши вітамінний екстракт у тисячі мікроскопічних кульок, зроблених з жиру. Таким чином вдалося забезпечити безпечне переміщення токотріенолу по організму без ризику пошкодження здорових клітин. Щоб упевнитися в тому, що екстракт досягне мети і потрапить саме в ракову пухлину, фахівці покрили жирові кульки білком трансферину - основним переносником заліза в організмі.

А оскільки ракові клітини відчувають велику потребу в залізі, на їхній поверхні є велика кількість рецепторів, що "притягують" трансферин. Жирові кульки, начинені токотріенолом і вкриті трансферином, потрапляють всередину ракових клітин, жир розчиняється і вітамінний екстракт вбиває пухлину.

Джерело dailymail.co.uk


Інші новини розділу