Верховна Рада звільнила міністра закордонних справ Огризка Автор: Lussilda · Опубліковано: 03.03.2009 14:45 · Розділ: Політика

Сьогодні, 3 березня, згідно із пунктом 12 частини першої статті 85 Конституції України, Верховна Рада звільнила Огризка Володимира Станіславовича з посади Міністра закордонних справ України. Відповідний законопроект зареєстровано за №4135.

Про це повідомляє офіційний сайт ВР.

Цей рішення підтримали 250 народних депутатів. Проти проголосували 49 депутатів, двоє утрималися.

Зокрема, за відставку В.Огризка проголосували 174 народні депутати від фракції Партії регіонів, 49 – від БЮТ, а також усі 27 комуністів.

Блоки НУ-НС та Литвина не дали за звільнення міністра жодного голосу.

Нагадаємо, вчора народний депутат України від Партії регіонів Василь Кисельов вніс на розгляд парламенту проект постанови про звільнення Огризко з посади міністра закордонних справ.

Слідом за Огризко у відставку можуть відправити і Єханурова. Про це заявив перший заступник лідера фракції Партії регіонів Олександр Єфремов. Він припустив, що в парламенті може бути розглянуте питання про відставку Юрія Єханурова з поста міністра оборони України.

За словами регіонала, така постановка питання можлива після заслуховування в парламенті звіту тимчасової слідчої комісії парламенту з приводу передачі в оренду вертольотів.

Нагадаємо, що 15 січня парламент прийняв постанову про створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради для розслідування корупційних дій посадових осіб, що перешкоджають поверненню 16 вертольотів Мі-8 МТ (МТВ) до складу Сухопутних Військ Збройних Сил України, переданих в оренду приватної компанії ЗАТ «Українські вертольоти».

За матеріалами Кореспондент.net, УНИАН


Інші новини розділу

 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера

  Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера · lesya · 13.10.2015 23:42

  У цивілізованих країнах світу недобросовісних політиків кидають до в’язниці або ж просто звільняють з посади, чим частенько вони користають. Інша річ Гватемала – в цій країні навряд чи є багато охочих здобути владу. Цими днями моторошна історія сталася у місті Консепсьон, що знаходиться на заході країни. Місцеві мешканці запідозрили мера населеного пункту у злочині, і вирішили влаштувати самосуд. В результаті побитий і обпалений Базиліо Хуракана помер.


 • Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію

  Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію · lesya · 21.09.2015 22:30

  Королева Єлизавета ІІ вже давно викликає повагу і захват у британців. А тепер, коли настала ювілейна дата з початку її правління, і королеву визнали персоною, яка найдовше протрималася на троні, про Єлизавету ІІ заговорили з новою силою. Саме вона, вважають історики, без сторонньої допомоги змогла врятувати у Британії монархію.


 • Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями

  Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями · lesya · 07.09.2015 17:40

  Про ті поневіряння, які довелося пережити єврейському народу в роки Другої світової війни, відомо багато, але не все. Їх переслідували, масово розстрілювали, вбивали в газових камерах, мучили в концентраційних таборах. Та виявляється, є люди, яких ще й зараз точнісінько так само переслідують. І не у віддалених країнах Африки чи в мусульманському світі, закони якого нам незрозумілі, а тут, у нас, у розвиненій і вільній Європі, а точніше, у Норвегії. Недавно один норвезький політик заявив, що є категорія населення, яку переслідують так, як свого часу переслідували євреїв.


 • В Барака Обами розгледіли риси психопатії

  В Барака Обами розгледіли риси психопатії · lesya · 06.08.2015 16:00

  Недавно один американський журналіст вирішив порозмислити над тим, чи нема, бува, в американського президента якихось психічних відхилень. Проаналізувавши кілька публічних виступів Барака, а також деякі його звички, колумніст видання The American Thinker дійшов висновку, що в американського лідера присутні ознаки всіх трьох психологічних відхилень, що належать до так званої Темної тріади. У Барака Обами, на думку автора статті, є і нарцисизм, і макіавеллізм і психопатія.