Ангели не можуть літати? Автор: Вікторія · Опубліковано: 22.12.2009 16:46 · Розділ: Цікаві факти

Ангели, яких зображали європейські художники, фізично були нездатні літати. До таких висновків прийшов біолог з Коледжу при Лондонському Університеті, Роджер Уоттон, який порівнював зображення ангелів з живими істотами, здатними до польоту.

За словами дослідника, в ангелів та архангелів, зображених на картинах різних епох, занадто великі тіла з невідповідною для польоту поверхнею, - пір'ям у них покриті тільки крила. Крім того, їхня м'язова система недостатньо розвинена, щоб літати за допомогою цих крил.

Ангелам відводиться важлива роль у юдейсько-християнській традиції, а також в ісламі. Фото взято з сайту telegraph.co.uk
Ангелам відводиться важлива роль у юдейсько-християнській традиції, а також в ісламі. Фото взято з сайту telegraph.co.uk

Роджер Уоттон відкинув припущення про те, що ангели могли б використовувати крила для того, щоб ширяти над землею, адже для цього їм знадобилося б здійснювати стрибки з такої великої висоти і в такому сильному повітряному потоці, що їх відносило б вітром і без крил.

Уотттон також доводить, що не могли б літати і феї. Вчений посилається на те, що фей традиційно зображають з крильцями як у комах, наприклад, метеликів або бабок. Однак у комах в польоті задіяні не тільки крила, а у фей ці крильця прикріплені до тіла, схожого на людське.

Джерело telegraph.co.uk


Інші новини розділу