Терорист Шакал написав листа Обамі Автор: Lussilda · Опубліковано: 03.03.2009 00:06 · Розділ: Події у світі

Один з найбільш сумнозвісних терористів 70-х і 80-х років минулого сторіччя Ілліч Рамірес Санчес, більш відомий як Карлос Шакал, написав американському президентові лист з проханням допомогти йому розшукати "братів по зброї". У своєму листі Шакал просить Обаму допомогти розшукати зниклого 14 років тому побратима.

А саме - Бруно Берге - терориста, члена Народного фронту звільнення Палестини, що брав участь в 70-х роках в підготовці вибуху одного з Тель-Авівських хмарочосів.

Написати такого листа до Барака Обами терорист вирішив після оприлюднення рішення президента США щодо закриття табору для військовополонених «Гуантанамо».

"Наш товариш Бруно Берге, швейцарський громадянин, був викрадений 11 листопада 1995 року з порому, що курсував між Італією і Грецією, під час спецоперації за підтримки НАТО. Ми були неофіційно сповіщені про те, що Бруно випадково загинув під час допиту на одній з американських військових баз на півдні Угорщини", - пише Карлос.

У випадку якщо Берге дійсно мертвий, Ілліч просить президента передати його тіло родичам для прощання та поховання.

На завершення листа Карлос нагадує Обамі, що його власний дідусь Хусейн Оньяго Обама був мусульманином: "Я благаю Бога Всемогутнього про те, щоб одного прекрасного дня народи нашого континенту стали, нарешті, вільними і змогли вигукнути в один голос: "Боже, благослови нашу Америку! І як сказав би Ваш дідусь Луо: Аллах Акбар! Ваш в революції, Карлос".

Довідка: Ілліч Рамірес Санчес народився у Венесуелі в 1949 році в родині затятого комуніста, що назвав своїх синів на честь Володимира Ілліча Леніна (братів Санчеса звати Володимир і Ленін). Кличку "Карлос" Рамірес одержав десь в 1970 році, коли проходив підготовку в таборі терористів у Палестині.

Вчився в Лондонській школі економіки, потім недовгий час у Московському Університеті дружби народів, звідки був відрахований.

В 1970- х Карлос підтримував зв'язки з Народним фронтом звільнення Палестини. В 1973 році він убив єврейського бізнесмена в Парижі, потім провів декілька інших терактів. В 1975 році він застрелив двох поліцейських, які намагалися його затримати, і був змушено бігти в Ліван, де прийняв іслам.

Найвідомішим терактом Карлоса став напад на штаб-квартиру ОПЕК у Відні. На початку 1990- х він влаштувався в Судані. В 1994 році Судан видав Карлоса французькій владі, яка вимагала його екстрадиції за скоєні на початку 1970- х убивства.

У грудні 1997 року Карлос був засуджений до довічного ув’язнення. (За матеріалами Вікіпедії).

За матеріалами Rokf.ru, Газета.uа, MIGnews.com


Інші новини розділу