Створено препарат від "хвороби вампірів" Автор: Вікторія · Опубліковано: 22.12.2009 09:53 · Розділ: Медицина

Незабаром в європейських магазинах може з'явитися препарат, що захищає від ультрафіолетового випромінювання людей з дуже білою шкірою.

Ліки Afamelanotide, розроблені австралійською фармацевтичною компанією Clinuvel, імітують природний захист організму від ультрафіолету, у результаті чого шкіра стає смаглявою. Крім того, препарат запобігає раку і полегшує стан пацієнтів з вродженою еритропоетичною протопорфірією (алергією на сонячне світло). Зазвичай, люди з такою недугою після перебування під дією сонячних променів, страждають від нестерпних болів, пухирів та опіків.

Тепер люди з дуже білою шкірою можуть не боятися сонця. Фото взято з сайту thaisuay.net
Тепер люди з дуже білою шкірою можуть не боятися сонця. Фото взято з сайту thaisuay.net

Afamelanotide - імплантат розміром з рисове зернятко - імплантується під шкіру в районі талії і змушує організм синтезувати еумеланін (темний пігмент, що захищає клітини шкіри). Пацієнти, яким імплантували Afamelanotide, можуть набути інтенсивного загару, який тримається до двох місяців, але медики не рекомендують використовувати препарат в косметичних цілях.

Новий засіб протягом року випробовували на хворих еритропоетичною протопорфіріею. Результати тестування скоро будуть опубліковані. Розробники сподіваються, що препарат допоможе значно знизити захворюваність на рак шкіри. Тільки у Великобританії цей вид раку щорічно діагностується у 80 тисяч чоловік.

Джерело telegraph.co.uk


Інші новини розділу