Хлопчики використовують більше функцій мобільних телефонів, ніж дівчата Автор: Вікторія · Опубліковано: 22.12.2009 08:45 · Розділ: Цікаві факти

Співробітники Університету Алабами в Бірмінгемі (США) з'ясували, що вже в 11 років хлопчики і дівчатка по-різному користуються мобільними телефонами.

Опитування тисячі американських школярів у віці 11-13 років показало, що хлопчики частіше дівчаток використовують свої мобільні для перевірки електронної пошти, відео-ігор, обміну фотографіями та відеозаписами, а також для прослуховування музики.

Хлопчики, використовують свої телефони «на всю котушку». Фото взято з сайту compulenta.ru
Хлопчики, використовують свої телефони «на всю котушку». Фото взято з сайту compulenta.ru

Проте, як відзначають дослідники, це не означає, що школяркам треба купувати апарати з меншою кількістю функцій. Цікаво, що дівчата анітрохи не балакучіші за хлопчиків; і ті й інші витрачають на розмови по телефону і обмін СМС по дві години на день.

Фахівці кажуть, що через відмінності у вихованні хлопчики виростають більш «технічно розвинені», більш охоче експериментують і не бояться нововведень. Як наслідок, вони використовують свої телефони «на всю котушку». Дівчатка ж більш боязкі в цьому відношенні і часто ігнорують багато функцій мобільних апаратів.

На думку дослідників, в подальшому житті це відбивається на їхньому навчанні і роботі: якщо дівчатка не цікавляться технологіями, то у вузі вони рідко вибирають курси, пов'язані з комп'ютерами, наукою і математикою.

Джерело yahoo.com


Інші новини розділу