Австралійський кінорежисер збирається перепливти Тихий океан у пластиковій пляшці Автор: Вікторія · Опубліковано: 21.12.2009 17:42 · Розділ: Життя

Австралійський кінорежисер планує перепливти Тихий океан з Японії до Сполучених Штатів у величезній пластиковій пляшці, пройшовши по дорозі через величезне плаваюче звалище.

Річард Пейн (45 років) розуміє, що подолати 9 тис. км таким чином - абсолютно божевільна ідея, проте він сподівається надихнути інших людей на думки про навколишнє середовище. «Якщо я можу зробити щось таке шалене, отже, будь-яка людина може щось зробити, - заявив він, - чи то переосмислення своїх вчинків, вторинна переробка, повторне використання, відмова від одноразової пластмаси або навіть більш прості дії».

Успішний сміттєвий улов. Фото взято з сайту compulenta.ru
Успішний сміттєвий улов. Фото взято з сайту compulenta.ru

«Корабель», який понесе режисера по хвилях, і справді буде виготовлений з тисячі пластикових пляшок виловлених з води. Поки він знаходиться на стадії розробки. «Я планую створити незабутній образ людини, що пливе посеред Тихого океану у величезній пластиковій пляшці», - мріє Пейн.

Шлях режисера повинен пройти через Північно-тихоокеанський сміттєвий вир - область площею приблизно з Техас і глибиною до шести метрів, заповнену пластиковим сміттям. Він сформувалося зі сміття, яке скидають з кораблів, в результаті того, що в цій точці сходяться чотири океанських течії, які течуть за годинниковою стрілкою по відношенню одна до одної. Подорож має розпочатися в 2011 році.

Джерело compulenta.ru


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.