Нове покоління gps-навігаторів: teXet TN-705 Автор: Andriy · Опубліковано: 21.12.2009 21:14 · Розділ: Техніка

Напередодні Нового року в продаж надійде нова модель gps-навігатора teXet TN-705, який продовжить лінійку моделей з стильним дизайном і найсучаснішим обладнанням.

Навігатор teXet TN-705. Фото взято з сайту mnovosti.ru
Навігатор teXet TN-705. Фото взято з сайту mnovosti.ru

Навігатор виконаний у вишуканому тонкому корпусі з плоским п'ятидюймовим екраном і ергономічним soft-touch покриттям задньої панелі.

Карта навігації на teXet TN-705. Фото взято з сайту mnovosti.ru
Карта навігації на teXet TN-705. Фото взято з сайту mnovosti.ru

teXet TN-705 побудована на одному з останніх процесорів архітектури ARM11 SiRF Atlas-IV з частотою 500 МГц, і оснащена останньою версією операційної системи Windows CE 6.0. Потужність нового процесора і покращена багатозадачність ОС відкривають нові горизонти швидкодії і функціональності.

Карта навігації на teXet TN-705. Фото взято з сайту mnovosti.ru
Карта навігації на teXet TN-705. Фото взято з сайту mnovosti.ru

Новий GPS-приймач SiRF 3i+, яким оснащена модель teXet TN-705, забезпечує більш високу точність навігації. Завдяки наявності 64 прийомних каналів, прилад здатний стежити одночасно за усіма видимими супутниками не тільки GPS, але і перспективної європейської системи Galileo. Технологія SIRF InstantFixII швидкого старту і позиціонування, заснована на предиктивному алгоритмі, дозволяє навігаторові швидше і точніше визначати свої координати, навіть у разі поганих умов прийому, щільної забудови, складного рельєфу місцевості, густої хмарності, дощу та ін.

Вбудований медіа-програвач. Фото взято з сайту mnovosti.ru
Вбудований медіа-програвач. Фото взято з сайту mnovosti.ru

Покращення швидкодії навігаційних програм і мультимедійних додатків досягається завдяки оперативній пам'яті об'ємом 128 Мб і процесору Sirf Atlas IV з тактовою частотою 500 МГц. Для зручності роботи з файлами, модель оснащена внутрішньою пам'яттю 2Гб і інтерфейсом USB 2.0 High-Speed зі швидкістю передачі даних 480 Мб/сек.

Меню Bluetooth модуля. Фото взято з сайту mnovosti.ru
Меню Bluetooth модуля. Фото взято з сайту mnovosti.ru

TN-705 має вбудований Bluetooth-модуль, що реалізовує як функцію hands-free, так і передачу інформації про пробки, за допомогою GPRS зв'язку з Інтернетом через мобільний телефон. Вбудований в TN-705 FM-трансмітер дозволяє транслювати голосові підказки навігатора і музичні записи з медіа-програвача приладу на автомобільну магнітолу. Серед нововведень - датчик освітленості. При автоматичному режимі підсвічування, залежно від умов освітленості в машині, навігатор самостійно вибирає оптимальні параметри підсвічування екрану. Медіа-програвач, зручний інтерфейс для читання електронних книг і гри не дадуть нудьгувати. А вбудований калькулятор, конвертер валют допоможуть в оперативному вирішенні ділових завдань.

Телефонна книга. Фото взято з сайту mnovosti.ru
Телефонна книга. Фото взято з сайту mnovosti.ru

Для зарядки і підключення навігатора до ПК використовується mini-USB порт. Для підключення навушників є інтерфейс mini-jack 3,5 мм. Передбачений слот для читання карт пам'яті microSD.

Як завжди, teXet здивує не тільки новітніми розробками, а й надзвичайно привабливими цінами. Очікувана ціна новинки складе $250.

Джерело mnovosti.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.