Клавіатура Oklick 480S з підсвічуванням будь-якого кольору Автор: Andriy · Опубліковано: 21.12.2009 20:10 · Розділ: Техніка

Взимку практично завжди доводиться використовувати кімнатне освітлення, так як тривалість світлового дня вкрай невелика. Якщо ж включити світло можливості немає, то для комфортної роботи за комп'ютером підійде клавіатура з підсвічуванням клавіш. Асортимент подібних рішень поповнився новою моделлю Oklick 480S, яка примітна тим, що користувач сам зможе вибрати відповідний для себе колір підсвічування.

Клавіатура Oklick 480S. Фото взято з сайту Джерело 3dnews.ru
Клавіатура Oklick 480S. Фото взято з сайту Джерело 3dnews.ru

Прозорі символи, нанесені на клавіші Oklick 480S Illuminated, підсвічуються зсередини, причому користувачі комп’ютера можуть самостійно вибирати колір і яскравість їх підсвічування. Улюблений відтінок вибирається за допомогою регулювання рівня інтенсивності трьох базових кольорів RGB (червоний, зелений, синій). Додаткові автоматичні режими дозволять клавіатурі безперервно міняти колір і яскравість підсвічування символів.

Клавіатура Oklick 480S. Фото взято з сайту Джерело 3dnews.ru
Клавіатура Oklick 480S. Фото взято з сайту Джерело 3dnews.ru

Крім того, є у наявності користувацькі функції клавіатури. Низькопрофільні клавіші мають м'який хід, так що шум від клавіатури має бути мінімальним. Додаткові «гарячі» кнопки надають прямий доступ до часто використовуваних додатків і програм: Інтернету, електронної пошти, управління мультимедійними файлами. Клавіатура підключається до комп'ютера через USB-порт і не вимагає установки додаткового програмного забезпечення.

Клавіатура Oklick 480S. Фото взято з сайту Джерело 3dnews.ru
Клавіатура Oklick 480S. Фото взято з сайту Джерело 3dnews.ru

Новинку вже можна придбати в роздробі, обійдеться Oklick 480S приблизно $50.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.