Британский концепт Climax Автор: Andriy · Опубліковано: 21.12.2009 19:53 · Розділ: Авто-мото

Так звані «трекові дні» користуються у Великобританії великою популярністю. Тому з'явилася ціла індустрія, яка займається виробництвом трекових автомобілів, які при цьому придатні для використання на дорогах загального користування. Взяти, наприклад, відомі Ariel Atom або Caparo T1. Своє місце в списку кращих виробників хоче завоювати і компанія Climax Cars.

Спорткар Climax Sports Racer. Фото взято з сайту rstcars.com
Спорткар Climax Sports Racer. Фото взято з сайту rstcars.com

Ця фірма збирається на заводі в Ковентрі запустити у виробництво модель Sports Racer. Автомобіль буде оснащуватися 4,6-літровим V8, що розвиває 345 кінських сил і 414 Нм обертового моменту. Такими показниками володіє «атмосферник», а версія з турбонагнітачем володіє потужністю близько 450 сил. Шестиступінчата коробкою передач Graziano GT ME1 відправляє всю тягу на задню вісь.

Спорткар Climax Sports Racer. Фото взято з сайту rstcars.com
Спорткар Climax Sports Racer. Фото взято з сайту rstcars.com

Автомобіль важить всього 907 кілограм. Виходить, співвідношення потужності до маси у «Рейсера» становить 380 кінських сил на тонну (це якщо брати атмосферний мотор), а при використанні двигуна з нагнітачем показник збільшується до 458 «коней» на тонну.

Спорткар Climax Sports Racer. Фото взято з сайту rstcars.com
Спорткар Climax Sports Racer. Фото взято з сайту rstcars.com

Керованість машині забезпечує незалежна підвіска на подвійних поперечних важелях. Як опції для автомобіля пропонуються керамічні гальма, гоночні ремені безпеки, а також секвентальна і напівавтоматична коробки передач.

Всього планується випустити двісті примірників Climax Sports Racer. Мінімальна ціна машини у Великій Британії - 92 тисячі фунтів стерлінгів.

Джерело rstcars.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.