BMW побудувала електромобіль Автор: Andriy · Опубліковано: 21.12.2009 18:46 · Розділ: Авто-мото

Автомобіль Concept ActiveE. Фото взято з сайту auto.mail.ru
Автомобіль Concept ActiveE. Фото взято з сайту auto.mail.ru

На автосалоні в Детройті компанія BMW представить свій новий концепт - мова йде про «копійку» з електричним мотором, що одержала назву Concept ActiveE. Причому, в даному випадку мова йде не про гібрид, а саме про електрокар, який можна заряджати від електричної розетки.

Навігаційна панель автомобіля. Відображення заряду акумуляторів. Фото взято з сайту auto.mail.ru
Навігаційна панель автомобіля. Відображення заряду акумуляторів. Фото взято з сайту auto.mail.ru

Керівники BMW запевняють, що в Детройті буде показано не просто концепт, а практично готову до серійного виробництва машину, яку почнуть виготовляти невеликим тиражем вже в найближчому майбутньому. Так, саме ці машини стануть засобом пересування учасників Олімпійських ігор 2012 року (компанія BMW стала одним з головних спонсорів цього заходу).

Автомобіль Concept ActiveE. Гніздо для зарядження акумуляторів. Фото взято з сайту auto.mail.ru
Автомобіль Concept ActiveE. Гніздо для зарядження акумуляторів. Фото взято з сайту auto.mail.ru

Встановлений на «копійку» електромотор видає 170 к.с., а енергію силовий агрегат буде отримувати від двох літій-іонних акумуляторів (один буде розташований на місці паливного бака, а інший під капотом). Запасів акумуляторів повинно вистачити на 160 км шляху. Для електромобіля це цілком пристойна відстань.

Автомобіль Concept ActiveE. Панель приладів. Фото взято з сайту auto.mail.ru
Автомобіль Concept ActiveE. Панель приладів. Фото взято з сайту auto.mail.ru

Однак BMW 1-series Concept ActiveE буде відрізнятися не тільки нульовим викидом шкідливих речовин в атмосферу, але й непоганою динамікою. Так, 0-60 км/год автомобіль зможе розганятися за 4,5 с, а з 0-100 км/год менш ніж за 9 с. Що стосується максимальної швидкості, то вона буде обмежена на рівні 144 км/год - якщо їхати швидше, то акумулятори будуть розряджатися дуже швидко.

Джерело auto.mail.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.