Чому жінки затримуються в офісі допізна? Автор: Lesly · Опубліковано: 21.12.2009 13:57 · Розділ: Суспільство

Нікого не дивуєш тим, що у великих містах люди часто працюють допізна. Спеціалісти і справді затримуються в офісах пізніми вечорами тому, що повинні щось зробити, або тому, що хочуть попрацювати, або з обох причин. Однак, суспільство загалом сприймає таких "пізніх пташок" не однозначно: якщо на роботі затримуються чоловіки, то кажуть, що у них багато роботи, якщо жінки – вважається, що вони просто не хочуть іти додому.

А нещодавно дослідники поставили собі за мету з’ясувати, що саме змушує жінок затримуватися на роботі. В результаті опитування було виявлено кілька основних причин.

Жінки працюють допізна, якщо дійсно мають багато роботи, або з більш особистих причин
Жінки працюють допізна, якщо дійсно мають багато роботи, або з більш особистих причин

По-перше, жінки працюють понадурочно, якщо дійсно мають багато роботи. При цьому деякі розповідають, що використовують цей час для самоосвіти, а інші, більш амбітні, переконані, що якщо чоловікам можна залишатися вечорами в офісі, то й жінкам також.

По-друге, залишатися в офісі після роботи – це весело. 23-літня Айві, одна з учасниць опитування, розповідає: "Більшість моїх співробітників молоді й неодружені. Після роботи ми часто залишаємося в офісі і проводимо час разом. В будь-якому разі, я не маю чим зайнятися вдома".

Крім того, багато молоді, які працюють у великих містах, родом з навколишніх містечок і сіл, тому офіс – чудове місце для того, щоб завести нові знайомства. В будь-якому випадку, це кращий варіант, ніж повертатися до орендованого помешкання та наодинці проводити довгі вечори.

А деякі жінки зізнаються, що намагаються зайняти себе чимось, щоб "не думати про нього". Наприклад, Селіна, розповідає: "У нас з хлопцем зараз напружені відносини і я не хочу бути першою, хто візьме трубку. Якщо я подзвоню йому першою, то програю цю битву. Тому я повинна бути постійно зайнята", - додала вона.

Жінки намагаються чимось заповнити порожнечу в серці, але разом з тим шукають причину, щоб прикрити свою слабкість, вважають психологи. Робота, в такому випадку щонайкраще стає в нагоді. Принаймні, задовільнити своє самолюбство, важко працюючи, набагато легше ніж намагатися владнати відносини з чоловіком.

Не менш важливою причиною затриматися в офісі трохи довше є і цікавий співробітник. Службові романи сьогодні не рідкість і деякі жінки саме в офісі зустрічають свого "принца на білому коні".

Джерело: chinadaily.com.cn


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.