Для офісних модників створено краватки під iPod Автор: Вікторія · Опубліковано: 21.12.2009 10:53 · Розділ: Цікаві факти

Полки офісних службовців майже у всіх країнах світу щодня долають довгий шлях від місць проживання до своїх офісів. Час в дорозі кожен вбиває, як може: хтось спить в електричці, хтось читає в метро, хтось дивиться на нудну дійсність з вікна автобуса, хтось слухає не особливо корисні для себе, останні зведення з бірж.

Частіше за все, звичайно, люди в дорозі слухають музику або аудіокниги. Для тих, хто для цих цілей використовує плеєр iPod Nano, англійський дизайнер, що спеціалізується на діловому одязі, Томас Пінк (Thomas Pink) випустив спеціальні краватки, на зворотному боці яких пришито кишеньку під вищезазначений стильний витвір від Apple.

Краватки для iPod. Фото взято з сайту coolidea.ru
Краватки для iPod. Фото взято з сайту coolidea.ru

Шовкові краватки Commuter Tie з колекції осінь-зима 2009/2010 ідеально підходять для зберігання заповітного плеєра і прослуховування музики в дорозі, в офісі (потай від начальника) або на нудних масових зборах (на кшталт засідання Верховної Ради). Кишенька утримує плеєр, а спеціальна стрічка вище неї перешкоджає проводам від навушників вилазити з-під краватки. Усього, в асортименті виробника наявні краватки восьми популярних забарвлень під колір iPod. Ціна - 55 фунтів стерлінгів.

Нехай у нашій країні продукти компанії Apple не настільки популярні, як за кордоном (не всі готові платити подвійну-потрійну ціну за дизайн і моду), але все-таки мають своїх фанатів. Крім того, є й інші девайси схожих габаритів. Так що краватка з кишенькою під плеєр безперечно сподобається багатьом.

Джерело coolidea.ru


Інші новини розділу