Відмовившись від перегляду ТБ, можна схуднути Автор: Вікторія · Опубліковано: 21.12.2009 14:58 · Розділ: Краса і здоров'я

Американський вчений вважає, що, просто відмовившись від перегляду телевізора в певний час, можна набагато ефективніше боротися із зайвою вагою, навіть якщо не змінювати раціон і не робити важких фізичних вправ. Прості види фізичної активності, такі, як робота по дому або в саду, можуть з користю замінити перегляд телевізора.

Джеймс Круз (James Crouse), 52-річний пенсіонер і колишній вчитель математики із селища Ессекс Джанкшен в штаті Вермонт, США, дивився телевізор по 25-26 годин на тиждень, поки йому не запропонували взяти участь у дослідженні, в якому від нього вимагалося скоротити час перегляду ТБ в два рази.

ТБ - найкращий спосіб для схуднення. Фото взято з сайту perfect-shape.ru
ТБ - найкращий спосіб для схуднення. Фото взято з сайту perfect-shape.ru

Круз виявив, що протягом цього періоду вимушеного обмеження перегляду йому вдалося спалити набагато більше калорій, ніж зазвичай, і зовсім не за допомогою важких фізичних вправ (хоча, як зазначив Круз, бігати він теж став більше). Більшу частину часу, що з'явився, він витратив на читання і роботу за комп'ютером.

Чоловік був одним із 36 учасників дослідження, метою якого було з'ясувати, як відмова від перегляду телевізора впливає на спосіб життя людини. В середньому учасники дослідження спалювали щодня на 120 калорій більше, а часу на перегляд ТБ витрачали в два рази менше, ніж раніше.

«Це еквівалентно ходьбі пішки на відстань приблизно однієї милі в день (1,6 км)», - говорить керівник дослідження Дженніфер Оттен (Jennifer Otten). Цією науковою роботою, звіт про яку буде опубліковано в грудневому номері журналу Archives of Internal Medicine, вона займалася, коли працювала в університеті штату Вермонт.

Більшість опитаних витрачали свій вільний час не на виснажливі вправи на біговій доріжці, а на «легкі» види фізичної активності, такі як робота по дому, йога, садівництво і так далі. Висновок з цього дослідження - чим менше дивимося телевізор, тим більше спалюємо калорій - навряд чи когось здивує, зате тепер у руках лікарів є ще один інструмент, який допоможе зупинити хвилю епідемії зайвої ваги та ожиріння.

Адже всього за три тижні участі в дослідженні вчені відзначили у більшості його учасників помітну зміну індексу маси тіла. Тепер перед медиками стоїть нове завдання: дати людям мотивацію до зміни свого способу життя.

Джерело health-ua.org


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.