Янукович не підпише листа до МВФ Автор: Lussilda · Опубліковано: 02.03.2009 16:45 · Розділ: Політика

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявляє, що опозиція не підпише листа до МВФ, так як в ньому задеклароване подальше погіршення життя українських громадян. Зокрема, в листі йдеться про те, щоб кожного року на шість місяців піднімати пенсійний вік українців. Це означає, що при середній тривалості життя в Україні, багато наших співвітчизників взагалі не дочекаються пенсії.

Про це у понеділок повідомила прес-служба Партії регіонів.

"Ставлячи за мету отримати черговий кредит МВФ, влада готова підписати гарантії погіршення життя українських громадян", - сказав лідер Партії регіонів.

Він заявив, що опозиція не погодиться підписати такого листа.

В.Янукович стверджує, що в даному листі українська влада погоджується також збільшити для населення ціну на газ, скасувати спрощену систему оподаткування для малого та середнього бізнесу, проти чого категорично виступає Партія регіонів.

«Опозиція не може підтримати владу в намірах збільшити до світового рівня ціну на газ для населення. А саме таку гарантію хоче дати влада в листі до МВФ. Ми також виступаємо проти скасування спрощеної системи оподаткування для малого і середнього бізнесу, а саме це зробити обіцяє влада в своєму листі до МВФ», - підкреслив лідер ПР.

«Опозиція вимагає негайного перегляду бюджету України і збереження у ньому соціального захисту для кожної людини, яка страждає від кризи», – йдеться в заяві.

«Ми ніколи не будемо підтримувати владу, яка йде на погіршення життя людей», - підсумував Янукович.

Джерела: Інтерфакс Україна, forUm, ЗІК


Інші новини розділу

 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера

  Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера · lesya · 13.10.2015 23:42

  У цивілізованих країнах світу недобросовісних політиків кидають до в’язниці або ж просто звільняють з посади, чим частенько вони користають. Інша річ Гватемала – в цій країні навряд чи є багато охочих здобути владу. Цими днями моторошна історія сталася у місті Консепсьон, що знаходиться на заході країни. Місцеві мешканці запідозрили мера населеного пункту у злочині, і вирішили влаштувати самосуд. В результаті побитий і обпалений Базиліо Хуракана помер.


 • Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію

  Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію · lesya · 21.09.2015 22:30

  Королева Єлизавета ІІ вже давно викликає повагу і захват у британців. А тепер, коли настала ювілейна дата з початку її правління, і королеву визнали персоною, яка найдовше протрималася на троні, про Єлизавету ІІ заговорили з новою силою. Саме вона, вважають історики, без сторонньої допомоги змогла врятувати у Британії монархію.


 • Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями

  Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями · lesya · 07.09.2015 17:40

  Про ті поневіряння, які довелося пережити єврейському народу в роки Другої світової війни, відомо багато, але не все. Їх переслідували, масово розстрілювали, вбивали в газових камерах, мучили в концентраційних таборах. Та виявляється, є люди, яких ще й зараз точнісінько так само переслідують. І не у віддалених країнах Африки чи в мусульманському світі, закони якого нам незрозумілі, а тут, у нас, у розвиненій і вільній Європі, а точніше, у Норвегії. Недавно один норвезький політик заявив, що є категорія населення, яку переслідують так, як свого часу переслідували євреїв.


 • В Барака Обами розгледіли риси психопатії

  В Барака Обами розгледіли риси психопатії · lesya · 06.08.2015 16:00

  Недавно один американський журналіст вирішив порозмислити над тим, чи нема, бува, в американського президента якихось психічних відхилень. Проаналізувавши кілька публічних виступів Барака, а також деякі його звички, колумніст видання The American Thinker дійшов висновку, що в американського лідера присутні ознаки всіх трьох психологічних відхилень, що належать до так званої Темної тріади. У Барака Обами, на думку автора статті, є і нарцисизм, і макіавеллізм і психопатія.