Комп'ютер-клавіатура з 1-гігагерцовим процесором Автор: Вікторія · Опубліковано: 20.12.2009 12:18 · Розділ: Нові технології

Компанія NorhTec, випередивши ASUS, що нещодавно представила концепт комп'ютера-клавіатури Eee Keyboard, розробила власний аналог - Gecko Surfboard.

Гаджет, схожий на звичайну клавіатуру, не настільки банальний, яким здається на перший погляд. У корпусі клавіатури знайшлося місце для 1-гігагерцового SoC-чіпа Vortex86MX, 512 Мб оперативної пам'яті DDR2, 2,5-дюймового жорсткого диска, роз’ємну для карти пам'яті SD/SDHC, Ethernet-контролера, VGA-інтерфейсу і композитного відео виходу.

Gecko Surfboard. Фото взято з сайту slashgear.com
Gecko Surfboard. Фото взято з сайту slashgear.com

Крім того, тут передбачено два порти USB 2.0, вхід для мікрофона і вихід для навушників. За бажанням замовника, новинка може комплектуватися модулем бездротового зв'язку Wi-Fi (802.11 b/g) або 3G. Як програмна платформа може використовуватися ОС Linux або Windows XP.

Виробник неодмінно продемонструє пристрій на січневій виставці CES 2010. Тоді ж Gecko Surfboard з'явиться у продажу. Linux-модель буде коштувати 99 дол. США, Windows XP-версія - 150 дол. США.

Джерело slashgear.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.