Підсвідомий контроль (про шкоду знежирених продуктів) Автор: Lussilda · Опубліковано: 27.02.2009 21:25 · Розділ: Медицина

Жир є важливим джерелом енергії, необхідної для нашого організму. Це постулат, що ми завчили ще у школі. Що ж сталося, коли ми подорослішали? Ми злякалися слова «жир». Та й етикетки найвідоміших і найпоширеніших продуктів обминаємо, якщо вони не мають «окозамилювача»: напису «знежирено», «жиру 0%», «низькокалорійне», тощо.

Це дійсно є варіантом здорового харчування чи психоделікою? Спробуємо проаналізувати.

В одному грамі жиру міститься 9 калорій, що в два рази більше від калорійності білків чи вуглеводів. Отже, їжа з великим вмістом жиру дуже калорійна і може призвести до зайвої ваги, ожиріння, неповоротних захворювань. Але коли ми обираємо замість звичайного йогурту (припустимо) у магазині яскраву баночку зі словом «знежирено», то заспокоюємо лише власні нерви. Голод – ні.

Ми горді за себе – я протистою спокусі, я на дієті. І поглинаємо 2-3 баночки, замість того, щоб з’їсти одну звичайну «жирну» порцію. Ми дійсно почуваємось спокійніше, але не наш шлунок.

Якщо в продукті зі звичайною схемою «білки-жири-вуглеводи» відсутній один з компонентів, то він обов’язково буде замінений будь чим несправжнім, синтетичним. У продуктах, де з цієї ланки випадають саме жири, незмінно присутні штучні підсилювачі смаку, що подразнюють смакові рецептори, а заразом і шлунок, і емульгатори, що загущують продукт, але негативно впливають на травну систему.

Окрім цього, є ще одна важлива загроза: ми вважаємо, що контролюємо калорії, а насправді - втрачаємо контроль над насичуваністю, і поступово, непомітно для себе, збільшуємо порції. Внаслідок цього – шлунок розширюється, і бажана дієта не лише не спричиняє потрібних змін, а й має зворотні наслідки.

Тож, якщо ви прихильниця безкалорійної дієти, яку вам щедро обіцяють виробники знежиреної продукції, то мусите знати: за півтора-два роки шлунок призвичаюється до синтетичної їжі і звичайна стає для нього отрутою. Можливо, краще позбавитись почуття провини від споживання традиційної їжі, обмеживши її кількість, ніж їсти штучні замінники, хоч би як вони не смакували.

Згадайте: жири служать важливим джерелом енергії та будівельним матеріалом для наших клітин, певні типи жирів є незамінними для функціонування серця. Краще замініть продукти з високим вмістом насичених жирів, тими що збагаченні поліненасиченими жировими кислотами.

Не обманюйте себе і не будете обманутими!


Інші новини розділу