Новий кросовер Mini Автор: Andriy · Опубліковано: 10.10.2012 10:00 · Розділ: Авто-мото

Нова модель Mini швидко стає справжньою темою дня в автомобільному світі. Її люблять і ненавидять, чекають, нашвидку оформляючи кредит, і проклинають, розглядаючи гаманець. Так було з моделлю Clubman, так буде і з кроссовером Countryman, який покажуть широкій публіці на автосалоні в Женеві. А для «затравки» хитрі британці привезуть на моторшоу в Детройті концепт Beachcomber, який покликаний в певній мірі «розігріти» автомобілістів перед першою появою серійного авто.

Фото взято з сайту auto.mail.ru
Фото взято з сайту auto.mail.ru

Скажемо відразу, що конвеєр автомобілю Beachcomber точно не світить: концепт створено виключно для демонстрації на автосалоні. При створенні автомобіля дизайнерів надихали автомобільчики Mini Moke, які випускалися серійно в середині 60-х.

Фото взято з сайту auto.mail.ru
Фото взято з сайту auto.mail.ru

Майбутній Countryman стане найбільш «дорослим» автомобілем в лінійці Mini - судячи з концепту, розміри кроссовера будуть значно перевищувати розміри «важкоатлета» Clubman. Так, довжина новинки складе 4070 міліметрів, а колісна база - 2606 міліметрів. Автомобіль оснастять новою системою повного приводу All4, яка в майбутньому з'явиться і на інших моделях концерну BMW.

Салон Beachcomber. Фото взято з сайту auto.mail.ru
Салон Beachcomber. Фото взято з сайту auto.mail.ru

Концепт Beachcomber має спеціальний відсік у багажнику, в якому знаходиться м'який дах, крім того, в разі потреби на автомобіль можна буде встановити пластикові двері та вікна, а подобрать аккумулятор по марке автомобиля можна на сайті http://autosup.ru/akkum.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.