Toyota Prius може заряджатися від побутової розетки Автор: Вікторія · Опубліковано: 18.12.2009 08:57 · Розділ: Авто-мото

Видатний японський автовиробник Toyota почав випуск моделі Prius, здатної підзаряджатися від побутової електророзетки.

Новий Prius PHEV (Plug-in Нybrid) отримав літій-іонні батареї замість нікель-металогібридних, якими оснащується попередня серійна модель. Акумулятори можна зарядити від звичайної побутової розетки всього за півтори години.

Система живлення електромобіля Prius PHEV. Фото взято з сайту reghardware.co.uk
Система живлення електромобіля Prius PHEV. Фото взято з сайту reghardware.co.uk

Інші характеристики не змінилися: Prius як і раніше оснащується бензиновим двигуном потужністю 98 к.с., об'ємом 1 800 кубічних сантиметрів, а також електродвигуном, потужністю 80 к.с. На електротязі автомобіль може проїхати не більше 25 км. На 100 км пробігу у Prius йде трохи більше 3 літрів бензину.

Toyota Prius PHEV. Фото взято з сайту engadget.com
Toyota Prius PHEV. Фото взято з сайту engadget.com

У найближчі півроку Toyota планує виробити не більше 600 нових «Пріусів» - для випробувань в Японії (230 машин), США (150) і Європі (200) силами комерційних структур, державних і освітніх установ.

У вільному продажу авто з'явиться до кінця наступного року за «доступною ціною». Нинішній Prius третього покоління в базовій комплектації коштує близько 21 тис. дол. США.

Джерело engadget.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.