Посли G-7 закликали Президента, уряд і парламент об’єднатися Автор: Lussilda · Опубліковано: 26.02.2009 14:37 · Розділ: Політика

Посли країн «великої сімки» (G-7) переконані, що лише спільна ефективна політика президента України, прем'єр-міністра і Верховної ради допоможе вивести Україну із економічної та політичної кризи. Зокрема, про це сьогодні під час зустрічі Президента Віктора Ющенка з послами країн Великої сімки сказав посол США в Україні Вільям Тейлор.

Ця зустріч була ініційована закордонними дипломатами, щоб виразити своє бачення відносно важливості поновлення співробітництва України з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

"На нашу думку Президент, прем'єр-міністр і парламент України повинні працювати разом, щоб втілювати ефективну політику, яка дасть можливість співпрацювати з МВФ, що дасть, в свою чергу, можливість пройти через кризу й вивести з неї країну", - заявив пан Тейлор.

Віктор Ющенко в ході засідання з послами завірив, що Україна найближчим часом відновить діалог із міжнародною валютною інституцією. "Ми опрацювали лист до МВФ разом із прем'єром, головою Верховної Ради, і думаю, що сьогодні - завтра даний документ буде готовий", - сказав Президент України.

Нагадаємо, вчора уряд оприлюднив проект спільної заяви української влади про готовність до співробітництва з МВФ.

Ющенко впевнений, що завтра йому вдасться спільно з главою уряду та спікером виробити узгоджену позицію щодо відновлення співпраці з Міжнародним валютним фондом.

За інформацією прес-служби Президента, на п’ятницю, 27.02, запланована нарада, на яку запрошені Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, Голова Верховної Ради Володимир Литвин, Голова Національного банку Володимир Стельмах та лідер фракції Партії регіонів Віктор Янукович.

У рамках цієї наради Президент планує обговорити координацію дій усіх органів державної влади та політичних сил у кризових умовах розвитку економіки, відбудеться також пошук компромісу для того, щоб Україна могла вийти з єдиною консолідованою політикою щодо співпраці з МВФ.

«Президент України Віктор Ющенко переконаний – в умовах економічної кризи, що поглиблюється, слід відкинути усі політичні суперечки та зосередитися на виробленні спільного пакета плану дій для боротьби з економічною кризою», – наголосила сьогодні на брифінгу речник Президента І.Ванникова.

За словами В.Ющенка, втілення програми МВФ дасть змогу Україні розпочати співпрацю з іншими міжнародними фінансовими установами, такими як Світовий банк, а також іншими країнами, зокрема ЄС та США.

Він нагадав, що для того, аби відновити співпрацю з МВФ необхідно внести зміни до бюджету та ухвалити другу частину антикризового пакета.

Джерела: УНІАН, korrespondent.net, Online.ua


Інші новини розділу

 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера

  Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера · lesya · 13.10.2015 23:42

  У цивілізованих країнах світу недобросовісних політиків кидають до в’язниці або ж просто звільняють з посади, чим частенько вони користають. Інша річ Гватемала – в цій країні навряд чи є багато охочих здобути владу. Цими днями моторошна історія сталася у місті Консепсьон, що знаходиться на заході країни. Місцеві мешканці запідозрили мера населеного пункту у злочині, і вирішили влаштувати самосуд. В результаті побитий і обпалений Базиліо Хуракана помер.


 • Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію

  Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію · lesya · 21.09.2015 22:30

  Королева Єлизавета ІІ вже давно викликає повагу і захват у британців. А тепер, коли настала ювілейна дата з початку її правління, і королеву визнали персоною, яка найдовше протрималася на троні, про Єлизавету ІІ заговорили з новою силою. Саме вона, вважають історики, без сторонньої допомоги змогла врятувати у Британії монархію.


 • Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями

  Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями · lesya · 07.09.2015 17:40

  Про ті поневіряння, які довелося пережити єврейському народу в роки Другої світової війни, відомо багато, але не все. Їх переслідували, масово розстрілювали, вбивали в газових камерах, мучили в концентраційних таборах. Та виявляється, є люди, яких ще й зараз точнісінько так само переслідують. І не у віддалених країнах Африки чи в мусульманському світі, закони якого нам незрозумілі, а тут, у нас, у розвиненій і вільній Європі, а точніше, у Норвегії. Недавно один норвезький політик заявив, що є категорія населення, яку переслідують так, як свого часу переслідували євреїв.


 • В Барака Обами розгледіли риси психопатії

  В Барака Обами розгледіли риси психопатії · lesya · 06.08.2015 16:00

  Недавно один американський журналіст вирішив порозмислити над тим, чи нема, бува, в американського президента якихось психічних відхилень. Проаналізувавши кілька публічних виступів Барака, а також деякі його звички, колумніст видання The American Thinker дійшов висновку, що в американського лідера присутні ознаки всіх трьох психологічних відхилень, що належать до так званої Темної тріади. У Барака Обами, на думку автора статті, є і нарцисизм, і макіавеллізм і психопатія.