У США розробили м'яку круглу мишу Автор: Вікторія · Опубліковано: 15.12.2009 15:46 · Розділ: Техніка

Американська фірма Jelfin оголосила про вихід нового різновиду комп'ютерної миші. Jelfin gel covered mouse являє собою кулю діаметром 6,5 сантиметрів, покриту 5-міліметровим шаром термопластика - різновидом пластмаси, що розм'якшуються при підвищенні температури.

Компютерна миша Jelfin gel covered mouse. Фото взято з сайту hothardware.com
Компютерна миша Jelfin gel covered mouse. Фото взято з сайту hothardware.com

Виробник стверджує, що форма та покриття миші робить її набагато зручнішою за традиційні моделі. Як доказ, на сайті Jelfin наводяться дані статистичного опитування американців, з яких випливає, що 67 відсотків опитаних не відмовилися б від комфортабельнішої моделі миші, володіння якою, на їхню думку, відразу б призвело до підвищення їх продуктивності та креативності.

Крім того, стверджується, що кулястість і м'якість нової миші благотворно позначається на тонусі м'язів руки користувача.

Новинка має розширення 1000 точок на дюйм, три кнопки (включаючи коліщатко), підключається до комп'ютера через USB-інтерфейс і постачається в комплекті зі спеціальним похідним кейсом. Покупець зможе обрати колір мишки з п'яти можливих. Замовити Jelfin можна за 35 доларів безпосередньо на сайті виробника.

Джерело hothardware.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.