На Львівщині двоє дітей провалилися під лід Автор: Lussilda · Опубліковано: 25.02.2009 23:51 · Розділ: Суспільство

24 лютого о 14.00 год. двоє дітей з Сокальського району Львівщини трагічно загинули, провалившись під лід на річці Рата. За повідомленням прес-центру ГУ МНС України у Львівській області, 6-річний хлопчик та 8-річна дівчинка вибігли на вкриту кригою річку погратись.

Малолітні жителі с. Межиріччя в обід вийшли з дому на вулицю погратися, і попрямували в район річки. Батьки про це нічого не знали. Несподівано лід провалився і діти опинилися у воді.

Як передає УНІАН, швидка течія річки миттєво підхопила дівчинку і затягла під льодовий панцир. Місцеві мешканці встигли витягнути хлопчика з-під криги та в непритомному стані транспортували до Червоноградської міської лікарні. Однак, в реанімаційному відділенні дитина померла від переохолодження.

Сьогодні водолазно-рятувальна служба цілий день займалася пошуками тіла загиблої дівчинки.

Зараз на Україні стан криги становить надзвичайно високу ступінь небезпеки. Про це щоденно попереджає МНС України. Але, не зважаючи на застереження, люди все одно виходять на небезпечний лід.

Так ось, 24 лютого у селі Власівка Кіровоградської області водолази МНС знайшли в затоці Дніпра тіла двох мешканців села Недогарки Полтавської області - батька та сина, 1944 і 1970 років народження відповідно, котрі провалилися під кригу та потонули під час риболовлі.

Також у Бердянську 24 лютого загинув один рибалка в Азовському морі, троє були врятовані. Їхній моторний човен перевернувся за 2 км від берега. Пошук тіла загиблого рибалки ведуть водолази міського комунального рятувального підрозділу.

Нагадаємо, в Україні з початку 2009 року потонули 79 осіб, із них 1 дитина. Врятовані 152 особи.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.