Щоб наречена не загубилась… Автор: Lesly · Опубліковано: 15.12.2009 08:57 · Розділ: Цікаві факти

Створення одягу з підсвіткою включає в себе не тільки приєднання кількох ламп до тканини. Як стверджують дизайнери, це справжнє мистецтво. І якщо переборщити з мерехтливими вогниками, то замість стильного наряду можна отримати не більше ніж карнавальний костюм.

Елісон Льюіс є однією з художників компанії "eTextile", яка чудово розуміє існування тісного зв’язку між передовими технологіями та дизайном одягу, про що свідчить її останній витвір – весільна сукня з підсвіткою, розроблена спеціально для подруги.

"Система освітлення" кріпиться на внутрішній спідниці з допомогою спеціальних застібок, що дає можливість зняти її, коли підсвітка непотрібна, наприклад, під час денної церемонії.

Елісон використовувала волоконно-оптичну тканину Luminex, розроблену італійськими спеціалістами, яка забезпечує м’яке та мерехтливе свічення. Фото взято з сайту talk2myshirt.com
Елісон використовувала волоконно-оптичну тканину Luminex, розроблену італійськими спеціалістами, яка забезпечує м’яке та мерехтливе свічення. Фото взято з сайту talk2myshirt.com

Для досягнення бездоганного та рівномірного свічення, Елісон використовувала волоконно-оптичну тканину Luminex, розроблену італійськими спеціалістами, яка забезпечує м’яке та мерехтливе світло. Живиться сукня з підсвіткою від 4 батарейок класу AAA, що розміщуються в потаємній кишені з внутрішньої сторони спідниці.

Звичайно не можна не погодитися з філософією дизайнерки, що мала намір створити підсвітку, яка б "переливалася холодними та теплими відтінками білого без різких яскравих спалахів та кольорових переливів. Такого ненав'язливого свічення цілком достатньо і немає найменшої потреби "перенавантажувати" його яскраво забарвленими вогниками чи сліпучим світлом."

Цим самим Елісон підкреслює, що навіть в підсвітці одягу слід робити різницю між дешевим кричущими світловими ефектами і стильним та складним освітленням текстилю.

Джерело: talk2myshirt.com


Інші новини розділу