Вчені знайшли новий метод лікування неприємних спогадів Автор: Вікторія · Опубліковано: 15.12.2009 09:55 · Розділ: Цікаві факти

Вчені з Нью-Йоркського університету повідомили, що знайшли просту і безпечну методику, яка дозволяє позбутися неприємних спогадів.

Видалення негативних спогадів відбувається тоді, коли людину змушують згадати який-небудь неприємний момент, що стався в її житті. Після цього такий спогад стає "вразливим" - і його можна зруйнувати, "переписавши" на щось більш приємне.

За допомогою нового методу можна позбутися всіх негативних спогадів. Фото взято з сайту inventorspot.com
За допомогою нового методу можна позбутися всіх негативних спогадів. Фото взято з сайту inventorspot.com

У дослідженні були задіяні 65 чоловік. У ході дуже простого експерименту учасникам показували кольорові квадрати, паралельно піддаючи добровольців несильним ударам електричного струму. Така процедура пройшла і на наступний день, однак струм вчені повторно не включили. Після цього експерименту страху ніхто не відчув. За словами вчених, люди "переписали" реакцію мозку на новий досвід, завдяки побаченим картинкам без дії струму.

Автори досліджень вважають новий спосіб видалення неприємних спогадів комфортними. Адже в ньому задіяні лише природні ресурси, закладені в людині. Раніше вчені вже придушували такі спогади за допомогою спеціальної вакцини, однак хімічні препарати чинили згубний вплив на організм. Новий метод, допоможе подолати страхи природним способом.

Джерело science.ru


Інші новини розділу