Інстинкти змушують людину воювати Автор: Вікторія · Опубліковано: 14.12.2009 13:48 · Розділ: Цікаві факти

Вчені з Оксфорда що займаються вивченням агресії, спробували з'ясувати, чому людина є одним з найбільш агресивних створінь на планеті, здатних нападати на собі подібних. Адже більше в жодного виду тварини на планеті, не траплялося таких глобальних конфліктів із собі подібними, як у людини.

Вивчивши конфлікти людства за останні 10 тисяч років, вчені прийшли до висновку, що провиною всьому є інтелектуальний розвиток людини. Чим більш інтелектуальним стає людство, тим масштабнішими стають конфлікти.

Людина - одне з найбільш агресивних створінь на землі. Фото взято з сайту orientaloutpost.com
Людина - одне з найбільш агресивних створінь на землі. Фото взято з сайту orientaloutpost.com

Дослідники відзначають, що воювати людей змушують інстинкти виживання, які ми успадкували від наших предків. Як і в давнину, люди об'єднується у групи для захисту своїх територій. Ось тільки технологічні методи захисту, стали куди більш продуктивними.

Вчені відзначають, що не тільки люди нападають на собі подібних. Виявляється у тварин теж трапляються свого роду війни, наприклад, напад шершнів на вулик бджіл. Однак, внаслідок низького інтелектуального рівня розвитку тварин, їхні конфлікти не набувають масштабного характеру і ледь помітні простій людині.

Джерело yoread.ru


Інші новини розділу